Internet Download Manager 6.28 Build 6 Full + Katılımsız

IDM Katılımsız Full Sınırsız Süresiz Türkçe indir


Şüphesiz ki en iyi dosya indirme programı internet Download Manager yazılımıdır. Hızlı dosya indirme, sorunsuz dosya indirme, video indirme programı olarak da kullanılmaktadır. Programı sınırsız ve süresiz olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki team reis ptach dosyasını kullanmanız gerekmektedir. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Programın normal kurulumlu ve katılımsız kurulum dosyası ayrı olarak eklendi. IDM versiyon konusunda takıntılı iseniz diyecek bir şeyim yok fakat benim için dosyayı hızlı ve sorunsuz olarak indirsin yeterli diyorsanız versiyon olaylarına pek takılmayın. Mesela ben en sonra 2016 tarihinde indirdiğim idm'yi kullanıyorum. Şimdi kurulum videosu çekmek için güncellemek zorunda kaldım :)

Kurulumu ve full yapılışı hakkında yeni bir video çektim. Altta izleyip uygulayabilirsiniz. Yaptığım gibi harfiyen yaparsanız, programı sınırsız kullanabilirsiniz. Patch yapmadan önce programdan kesinlikle çıkış yapmış olmanız gerekiyor, aksi takdirde patch programı hata verecektir. Eğer patch konusunda yapamadığınız bir yer olur ise aşağıya yazın yardımcı olurum.
Skype 7.34.0.103 Türkçe + Katılımsız + Portable indir

Skype Katılımsız + Portable Türkçe Full indir


Business edition sürümü de eklendi, dilediğiniz skype sürümünü indirip kurabilir ve kullanabilirsiniz. Normal sürüm, katılımsız ve portable Skype kullanan ve kullanmak isteyen arkadaşlar için katılımsız hale getirilmiş güncel bir skype sohbet programı. Portable olan dosyanın içerisinde normal sürüm de ekli Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede. Yeni güncel hızlı linkler eklendi. Business edition sürüm linkleri de eklendi.
Youtube Downloader Pro HD v5.8.2.0.2 + Katılımsız + Portable indir

YTD Video Downloader Pro Türkçe Full İndir


Youtube video indirme programı olan Youtube Downloader Pro yazılımı ile youttube video indirme sitesinden dilediğiniz videoyu bir çok uzantıda indirebilirsiniz. Program Türkçe dil desteklidir. Programın normal kurulum dosyası, katılımsız kurulum dosyası ve portable sürümü de eklendi. Program yalnızca youtube dedğil 50 den fazla video sitesini desteklemektedir. İndireceğiniz videonun uzantısını öncesinden belirleyebiliyorsunuz. MP3, MP4, avi vb bir çok video uzantısına çevirerek indirebiliyorsunuz. Programı full kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial veya keygeni kullanabilirsiniz.
Driver Magician Lite + Katılımsız Türkçe Full v4.64

Driver Magician Katılımsız + Lite Full indir


Bilgisayar için sürücü güncelleme, sürücü indirme, sürücü yedekleme ve geri yükleme programı olan Driver Magician yazılımı ile format sonrasında sürücüleri yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Türkçe sürücü bulma indirme güncelleme programı arayanlar için idealdir. Program katılımsız ve full sürümdür. Format sonrasında sürücüleri tek tek kurmaktan sıkıldıysanız size tavsiyem format atmadan önce bu veya bunun gibi bir sürücü programı ile bilgisayar sürücülerini yedekleyin ve format attıktan sonra yedekleme yaptığınız sürücüleri tek tıklama ile geri yükleyin. Ardından da sürücüleri güncelleme için yine sürücü güncelleme butonu ile hepsini tek tıklama ile güncel hale getirebilirsiniz.
BB FlashBack Pro Full v5.25.0.4229 indir

BB FlashBack Pro Full indir


Ekran kayıt etme programları arasında eski olan ve aynı zamanda kıdemli olan bir programdır BB FlashBack Pro. Bir programın kullanımını anlatmak veya sunum hazırlamak için ideal bir programdır. Çektiğiniz video üzerine resim, müzik, ses ve video gibi objeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kameradan kendinizi göstererek de anlatım veya sunum hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız video üzerinde düzenlemeler yapabilir metinler yazılar ekleyebilir, ekranı anlık olarak istediğiniz kısımda büyütüp küçültebilir yani bir nevi zoom yapabilirsiniz. Program oldukça gelişmiş bir ekran kayıt, ekran yakalama programıdır. En iyi ekran kayıt etme programı diyebiliriz, çünkü araçları oldukça gelişmiştir. Programın katılımsız sürümü de eklidir. Eğer portable sürümünü indirmek isterseniz sitede arama yapabilirsiniz.

Aynı zamanda BB FlashBack Pro full programı ile yaptığınız kayıtları anında video siteleri ile paylaşabilirsiniz. BB FlashBack Pro programı ile, yaptığınız bir skype yazışmasını da kayıt edebilirsiniz. Çektiğiniz videoya ses müzik ekleyebilir şarkı koyabilirsiniz.

BB FlashBack Pro Tam Sürüm İndir Serial

DriverEasy Professional Full v5.5.0.5335 + Katılımsız

DriverEasy Full indir + Katılımsız


Normal sürüm ve katılımsız sürüm olarak ayrı ayrı verildi, dilediğinizi indirebilirsiniz. Katılımsız sürücü güncelleme bulma indirme programı olan DriverEasy Pro yazılımı ile sürücülerinizi sorunsuz bir şekilde güncelleyebilirsiniz. DriverEasy Professional ile driverlerinizi güncelleyebilir veya eksik olan driverlerinizi / driverlerinizi yükleyebilirsiniz. Program eskilere dayanan bir programdır, işini iyi yapar. Sorun çıkarmadan çalışır. DriverEasy Professional ile driverlerinizi yedekleyebilirsiniz de. Benim tavsiyem, bilgisayarınıza format atmadan önce bu veya bu gibi bir program ile driverlerinizi önce yedekleyin. Format attıktan sonra da aldığınız yedeği olduğu gibi geri yükleyerek büyük bir zahmetten kurtulmuş olursunuz. Bilgisayar için sürücü bulma güncelleme yedekleme programı olarak kullanabilirsiniz.

Program internet bağlantısı gerektiriyor. Driver Pack Solution gibi değildir. Önce bilgisayarınızın internete erişmesi gerekiyor.
Any Video Converter Pro + Ultimate Türkçe Full + Katılımsız + Portable

Video Converter Ultimate indir


Not: Ultimate ve professional sürümleri ayrı olarak eklendi. Portable, katılımsız veya normal sürüm olarak indirip kullanabilirsiniz.Türkçe video dönüştürme programı olan Any Video Converter programı ile bir çok video dosyasını birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz. Programla aynı zamanda video kayıt yapabilirsiniz. Any Video Converter Ultimate çok yönlü bir video dönüştürme yazılımıdır. Masaüstü faaliyetlerini video şeklinde kayıt edebilme, video sitelerinden kayıt yapabilme, dvd ripleme ve video dönüştürme gibi özellikleri olan geniş kapsamlı bir programdır. Ayrıca videolar üzerinde kesme, kırpma ve özel efektler uygulama gibi düzenlemeler yapabilirsiniz. Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde bir çok işinin tercih ettiği bir programdır. Programın normal ve katılımsız sürümü ayrı olarak eklendi.
Google Chrome indir Türkçe v57.0.2987.110 indir

Eklentili Google Chrome indir Türkçe Katılımsız Full (ayarlı)


Google Chrome web tarayıcısının katılımsız ve Türkçe kurulum halidir. Chrome tarayıcısı çıktığında tüm web tarayıcılarının tahtını sallamaya başlamıştı ki, şu an en çok kullanılan web tarayıcısı oldu. İnternette güvenli olarak gezinti yapmak isteyenlerin tercihi olan Chrome web tarayıcısı güvenli olduğu kadar da hızlı olarak gezinmenizi sağlıyor. Tüm web standartları ile uyumlu olarak çalışır fakat bazı güvenli olmayan uygulamaları desteklemez. Güvenlik açığı kesinlikle yoktur ve bir çok popup ve indirme reklamlarını engellemektedir. Katılımsız olarak kurulur, yani otomatik olarak kurulmaktadır. Kurulumdan önce anti virüs programınızı devre dışı bırakıp, kurulumdan sonra tekrar aktif etmenizi öneririm.
Devamı
Türkçe Advanced SystemCare Pro v10.2.0.725 + Portable + Katılımsız

Advanced SystemCare Pro 10 Full dll İndir


Makale altına kurulumu ve programı full yapma hakkında video eklendi. İzleyip uygulayabilirsiniz. Advanced SystemCare yazılımı bilgisayarınızı hızlandırma özelliği yanı sıra güvenli program kaldırma, bilgisayarınıza kapsamlı bakım uygulama, bilgisayarınızın açılış hızını olumlu yönde etkileme gibi bir çok yardımcı program ile çalışmaktadır. Advanced SystemCare Pro 10 diğer sürümlerine nazaran daha kararlı ve daha etkili olarak karşımıza çıktı. Program aynı zamanda reklam virüslerini de engellemektedir. Bazı reklam virüsleri tarayıcınızın açılış sayfasını değiştirir ve siz buna müdahale edemezsiniz. Daha sonra da eski haline getiremezsiniz. Advanced SystemCare Pro v10 yazılımı, tarayıcınızın açılış sayfasını değiştirecek bir unsur algıladığı zaman sizi uyarır ve tarayıcınızın açılış sayfasının değişmesini engeller. 32 bit ve 64 bit desteklidir. Programın katılımsız ve normal kurulum dosyalarını ayrı linkler olarak ekledim. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki araçları kullanabilirsiniz.

Advanced SystemCare Pro v10 performans programının özellikleri saymakla bitmez, kullanıp yaşamanız gerekir. Şu anda benim de bilgisayarımda kurulu ve işime yarayan yanları çok oluyor. Geçen sene ücret ödeyip lisansını aldım. Dedim programı o kadar kullanıyorum, yapımcılarına benim de bir katkım bulunsun. Bence siz de imkanınız var ise gidip 1 yıllık alıp kullanın, süresi dolduktan sonra yine crack serial vs ile full olarak kullanırsınız.
Hard Disk Sentinel Pro 5.01 Build 8557 Türkçe + Portable + Katılımsız

Hard disk sentinel Full indir + Katılımsız


Diskinizin sağlık durumunu kontrol edebileceğiniz bir program olan Hard Disk Sentinel yazılımı Hard Disk’inizin performansı, durumu, sıcaklığı gibi değerleri ayrıntılı olarak görmenize olanak sağlayan güzel bir program. Hard Disk Sentinel, son dönemde neredeyse tüm hard disklerin desteklediği hatta ATA/IDE cihazlarda bir üretim standardı haline gelen S.M.A.R.T. (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) isimli IBM'in geliştirmiş olduğu bir teknolojiyi kullanıyor. S.M.A.R.T, hard diskteki hataların, cihaz tamamen arızalanmadan tespit edilmesini mümkün kılan ve sağlık durumunu anlık olarak bildirebilen bir teknoloji. Hard Disk Sentinel, sabit diskinizin olası bir arızasında size olacakları önceden haber verebiliyor. Programın katılımsız ve normal sürümü ayrı olarak eklendi.