Spector Pro v6 Full (Bilgisayar Ajanı)
Spector Pro v6 Full bilgisayar takip programı indir


Spector Pro keylogger tarzı full bir bilgisayar takip programıdır. Yazılım ile bilgisayarınızı daima gözetim altında tutabilirsiniz. Çalışanlarınızın, çocuklarınızın, ailenizin, sevdiğinizin vs bilgisayarda ne yaptıklarını Spector ile öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken programı izlemek istediğiniz bilgisayara kurmak ve gerekli ayarlamaları yapmak.
Devamı
Award Keylogger Pro v3.8 Full
Award Keylogger Full indir serial keygen crack

Program gelişmiş gizlenme yeteneği sayesinde Program Files klasöründe, Program Ekle/Kaldır menüsünde ya da Görev Yöneticisinde kesinlikle tespit edilemez. Bilgisayarınızda siz yokken çoçuklarınızın veya başkalarının neler yaptıklarını, hangi sitelere girdiklerini, hangi tuşalara bastıklarını öğrenebileceğiniz bir gözetleme, bilgisayarınızda çalışan tüm programları ve yapılan işlemleri görebileceğiniz keylogger programıdır.

Award Keylogger Pro v3.8 Full İNDİR

Devamı
WideStep Elite Keylogger v5.2.201 Multilingual

WideStep Elite Keylogger Full indir


Elite Keylogger klavye hareketlerini ve PC aktivitesini görüntüleyen ve bu bilgileri kaydeden bir programdır. Elite Keylogger programını ilk kurduğunuzda sizden mod seçmenizi ister: Görünür ya da görünmez mod. Daha sonra bir şifre belirlersiniz. Kullanıcı ara yüzü kolay anlaşılır ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış. Elite Keylogger kullanarak dilediğiniz zaman için ekran görüntüsü otomatik olarak oluşturtabilirsiniz, internet, program aktivitesini takip edebilir, email geçmişini inceleyebilirsiniz. Bütün bunları tek bir mouse tıklaması ile loglarına erişebilirsiniz. Elite Keylogger gibi programlar hem iyi hem de kötü amaçlı olarak kullanılabilir. 14 MB gibi küçük bir dosya sizlere erişmek istediğiniz çok özel bilgiler verebilir. Bizim tavsiyemiz programı yasal olmayan hiçbir işlem için kullanmamanız. Elite Keylogger programının 7 günlük deneme sürümünün kısalığının yanında bir diğer negatif özelliği de çalışması için anti-virüs yazılımınızı kapatmak zorunda olmanızdır. Eğer anti-virüs yazılımınız Elite Keylogger programı için uyarı vermiyorsa zaten o yazılımı değiştirin. Tabi size full olarak sunuyoruz.
Devamı
Award Keylogger Pro v3.6 x86 x64 Keylogger Programı Full İndir

Award Keylogger Programı Full indir


Award Keylogger Pro ile bilgisayarınızı takip edebilir ve siz bilgisayarda yokken neler olup bittiğini daha sonra görebilirsiniz. 32 ve 64 bit desteklidir. Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyen ve kaydeden bir uygulama. Award Keylogger tüm kullanıcıların aktivitelerini kaydetmektedir. Aktiviteleri gerçek zamanlı olarak görüntüler, kaydeder, ekran görüntülerini alır, tüm klavye vuruşlarını kaydeder, ziyaret edilen web sitelerini görüntüler ve kullanılan programlar ile ilgili bilgi verir. Tüm aktiviteler bir log dosyasına kaydedilir. Veriler daha sonra daha kolay görüntüleme için html olarak kaydedilebilir. Böylece kullanıcıların hangi programlarda ne kadar vakit geçirdikleri görüntülenebilir. Hangi sitelerin ziyaret edildiği ve ne kadar zaman geçirildiği ayrıntılı olarak öğrenilebilir.


[b] Award Keylogger Pro v3.6 32 Bit / v3.5 64 Bit Full İndir Tam Versiyon [b]
Devamı
Ecodsoft Keylogger v3.5.8
Full Keylogger indir

Tam sürüm keylogger olan Ecodsoft Keylogger ile çocuklarınızı ya da çalışanlarınızı denetleyebilir ve bilgisayar başında ne yaptıklarını görebilirsiniz. Ecodsoft Keylogger mükemmel bir...
Devamı
Ardamax Keylogger 4.5 Full indir

Ardamax Keylogger indir


Türkçe dil desteği olmasa da kullanımı oldukça basit bir keylogger programıdır. Full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial keygen aracını kullanmasını gerekiyor. Yazılımın kullanılacağı alanlar iyi niyetli ve kötü niyetli kullanım alanları olarak ikiye ayrılabilir, yinede biz size gerek ebeveynlerin çocuklarını gerek bazı ilişkilerde özel durumlar için kontrol edilmesi gereken şeyler için bu program kullanılabilir diyelim. Bilgisayarınızdaki tüm tuş hareketlerini,vuruşlarını kaydeder ve isterseniz belirleyeceğiniz bir mail adresine dilediğiniz sıklıkla mail olarak gönderebilir ve siz bilgisayarınızın başında değilken kim ne yapmış, yazmış hangi sitelere girmiş vb. bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Ama biz yinede size kötü amaç için nerelerde kullanıldığını söyleyelim, kısaca hack, password view, şantaj amacıyla kullanılır ve bu yolla sizin e-mail şifreniz, kredi kartı numaranız gibi hayati önem taşıyan bilgileriniz çalınabilir, dikkatli olmak lazım.


Ardamax Keylogger Programı Full Download

Devamı
Actual Keylogger v3.2 Full indir

Actual Keylogger Full Download


Full keylogger programı, download edip kullanabilirsiniz. Bilgisayar takip programı olan Actual Keylogger yazılımı ile istediğiniz bilgisayarda ne tür işlemler yapılıyor hangi sitelere giriliyor, hangi şifreler kullanılıyor hepsini öğrenebilirsiniz. Kopyala yapıştır yaptığı tüm işlemleri dahi görebilirsiniz. Arada bir ekran görüntüsü de alıp kayıt eder ve sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında size rapor olarak mail şeklinde gönderir. Kişinin facebook konuşmaları, twitter konuşmaları, skype, messenger vs tüm sohbet araçlarını dahi kayıt eder. Türkçe dil desteği yok fakat kullanımı oldukça basittir. Dilerseniz logları ftp aracılığı ile de alabilirsiniz.
Devamı
Award Keylogger Pro 3.9 Full indir 32 64 Bit

Award Keylogger 2015 Full Download


Server oluşturabileceğiniz ve oluşturduğunuz serveri karşı tarafın bilgisayarında çalıştırarak keyloggeri başlatmış olursunuz. Yani bu keylogger programı ile oluşturduğunuz programcığı skype vb araçlar ile karşı tarafa gönderebilir ve bilgisayarında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayar ajanı olan Award Keylogger Pro yazılımı ile bilgisayardaki yapılan tüm işlemleri kayıt ettirebilir ve kendinize mail gönderebilirsiniz. Bilgisayarda girilen tüm şifre yazı adres gibi girdileri size mail olarak gönderir. Türkçe dil desteği bulunmuyor. 32 ve 64 bit sistemleri destekler. Bilgisayarınızdaki yapılan tüm işlemleri anında görüntüleyen ve kaydeden bir uygulama. Award Keylogger bilgisayardaki tüm kullanıcıların işlemlerini ve hareketlerini kaydetmektedir.
Devamı
Perfect Keylogger Remote Edition 1.93 Full

Perfect Keylogger Full Download


Server client mantığı ile çalışan uzman bir keylogger olan Perfect Keylogger yazılımı ile server oluşturup karşı tarafa gönderip karşı bilgisayarda çalışmasını ve aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle keyloggeri çalıştırmak istediğiniz bilgisayara oturmak zorunda kalmadan keylogger programını o bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Keylogger programı bilgisayarda tamamen gizli çalışır ve bilgisayar takip programı olarak iyi iş yapar. Anti virüs programları tarafından yakalanmayan bir keylogger programıdır. 32 ve 64 bit bilgisayar sistemlerini destekler. Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003/2008, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 / 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Devamı