8

KMSAuto Net 1.5.4 Portable indir

*KMSAuto Net indir
*KMSAuto Net Kullanımı

 

KMSAuto Net ile bir takım Windows işletim sistemlerini, Office 2013 ve Office 2016 sürümlerini aktivasyon yani lisanslama yapar. Bir aktivatör de diyebiliriz. En başında söylemek gerekirse office 2019 yazılımı için lisanslama yapmaz. Hangi Windows sürümleri için lisanslama yaptığı bilgisine aşağıda bulunan listeden ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza kurduğunuz office 2013 ya da 2016 programları için lisanslama yapabilir ve full sınırsız kullanım sağlayabilirsiniz. Anti virüs bu yazılım için uyarı vermiyor fakat sorunsuz lisanslama ve aktivasyon yapılmasını istiyorsanız güvenlik yazılımlarınızı devre dışı bırakın. İşlem bittikten sonra güvenlik yazılımlarını tekrar aktif edebilirsiniz.

KMS Auto Net Kullanımı

Programı yönetici olarak çalıştırmaya özen gösterin. Çalıştırın ve Activation yazan butona basın eğer bir Windows işletim sistemi aktivasyonu yapıyorsanız “Activate Windows” yazan butona basın ve bekleyin. Alt mavi kısımda error içeren bir cümle yok ise aktivasyon başarılı bir şekilde yapılmış demektir. Eğer hata alır iseniz yorum olarak yazın yardımcı olabiliriz.

Eğer Office 2013 ya da Office 2016 sürümleri için lisanslama yapmak istiyorsanız “Activate Office” yazan butona basın ve bekleyin. KMSAuto Net yazılımının alt kısmında bulunan mavi ekranda error ile ilgili bir açıklama gelmedi ise office yazılımınız full olmuş demektir.

KMS Auto Net Yazılımı İle Lisanslama Yapabileceğiniz Sistemler

Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2008
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2012 R2
Microsoft Office 2010
Microsoft Office 2013
Microsoft Office 2016

 

 

 

indirme linkleri

Turbobit.Net

LetsUploads.Com

DosyaYukle.Club

48 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur