10

Microsoft Office 2016 Türkçe x86 x64 indir

 

Office 2016 32 bit 64 bit Türkçe indir, yazılım Aralık 2019 itibari ile günceldir. Word, Excel, Power Point, Outlook ve diğer tüm office bileşenlerini içerir. Katılımsız değildir! Normal kurulum gerektirir ve kurulmasını istediğiniz bileşenleri seçebilir ya da full kurulum yaparak tüm bileşenlerin bilgisayarınıza kurulmasını sağlayabilirsiniz. İndirdiğiniz dosya içerisinde aktivasyon programı mevcut, ilgili activator ile yazılımı full yapabilirsiniz. Kurulum bilgisayarınızın performansına bağlı olarak 15 – 30 dk arasında bitebilir. Yazılım kurulurken güncellemeleri de kurabilir, o nedenle uzun sürebilir. Kurulum sırasında kendinize bir kahve yapabilir ve yudumlarken diğer işleriniz ile ilgilenebilirsiniz 🙂

İndirdiğiniz winrar dosyasının içerisinde iso dosyası var. İso dosyasını bir dvdye yazdırabilir, bir iso açma programı ile açabilir ya da bilgisayarında mutlaka winrar programı kuruludur ki iso üzerinde sağ klik yapıp programı bir klasöre çıkarabilirsiniz. Kurulum sırasında serial vs istemez. Eğer orijinal serial lisansınız var ise programa girebilirsiniz.

Program 32 bit ve 64 bit ayrı olarak linkleri mevcut. Bilgisayarınız kaç bit ise ona göre kurulum yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın kaç bit olduğunu bilmiyorsanız bilgisayarım sağ klik yapıp özellikler seçeneğine tıklayarak kaç bit olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

 

32 BİT İNDİRME LİNKLERİ

Turbobit.Net

LetsUploads.Com

DosyaYukle.Club

1,69 Gb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

 

 

64 BİT İNDİRME LİNKLERİ

Turbobit.Net

LetsUploads.Com

DosyaYukle.Club

1,98 Gb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur