İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V5 Türkçe Full

İzmir Teknik Destek Multiboot USB V5 indir


İzmir Teknik Destek ekibinin düzenlemiş olduğu İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V5 hizmetinize sunulur. İzmir Teknik Destek ekibini canı gönülden tebrik ediyorum. Büyük emek isteyen bir olay. Para ile satılsa yeridir yani o derece :) Çünkü bu gibi multiboot sistemler yeri gelir hayat kurtarır. Bu gibi sistemler ile çökmüş bir bilgisayardan dosyalarınızı, resimlerinizi, belgelerinizi ve aklınıza gelen tüm dosya türlerini alabilirsiniz. Bu gibi sistemleri genelde bilgisayar tamircileri, internet kafeciler filan kullanırlar ve işlerine çok yarar.

Sistem içerisinde veri kurtarma programı, harddisk bölme programı, bilgisayar yedekleme programı, Windows şifre sıfırlama şifre kırma programı, Windows XP, sürücü yükleme, sürücü bulma yedekleme programı, katılımsız hazır seçerek kurulan programlar ve daha bir çok araç hizmetinize sunulmuş. Gerçekten harika bir sistem olmuş. İçerisindeki programların hepsi full tam sürüm sınırsız programlardır.
Devamı
İzmir Teknik Destek V4 USB MultiBoot UEFI Türkçe Full indir

İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V4 Türkçe Full indir


İzmir Teknik Destek Ekibi multiboot usb çalışmasının 2016 v4 olanını da çıkardı. Bu defa UEFI destekli bir usb multiboot yapmışlar. Boyutu biraz fazlaca fakat işinize de bir o kadar fazla yarayacak gibi. Bu multiboot sistemde hem eski sistem bilgisayarlar için hem de yeni sistem bilgisayarlar için çalışacak şekilde tasarlanarak yapılmış. 128 gb lık bir usb belleğe yazdırabilir ve kullanabilirsiniz. Nasıl kurulum yapılır hakkında makale altında resimli anlatım bulunmaktadır. İzmir Teknik Destek Ekibine teşekkür ederiz. İzmir teknik destek multiboot hazırlama yazılımı. Dileyen tek link dileyen partlı olarak indirebilir.
Devamı
Pascal Multiboot USB Extreme Edition V3.0 Türkçe 2015
Pascal Usb Multiboot Extreme Edition 2015 V3.0 Türkçe Full Tek Link indir

Pascal multiboot usb extreme edition v3.0 türkçe 2015 USB MultiBoot menülerin şahı diyebiliriz bu multiboot için. Yeni hızlı kolay linkler eklendi, internet download manager ile hızlı ve sorunsuz indirebilirsiniz. Yok yok tabirini kullanabileceğimiz bir usb multiboot olmuş. Windows XP'den tutun windows 8'e kadar tüm sürümler mevcut, windows 10 için de yer ayrılmış, yani windows 10 piyasaya çıktığında iso dosyasını bu multiboot klasöründeki uygun yere atınca windows 10 dahil bir multiboot usb menünüz olacak. Yapan arkadaşımız Linux eklemeyi de ihmal etmemiş. Linux işletim sistemi olarak Ubuntu 32 ve 64 bit olarak eklemiş. Tüm işletim sistemleri 2015 güncel olarak eklenmiş. İşletim sistemleri haricindeki diğer veri kurtarma programları olsun virüs silme temizleme yazılımları olsun hepsi 2015 veritabanları güncel olan programlar. Diğer tüm detaylı açıklama ve bilgiler aşağıdadır. Bu uygulamayı hazırlayıp emek sarfeden bypascal'a canı gönülden teşekkür ediyorum. Yoğun istek üzerine takım çantası ayrı linkler olarak paylaşıldı.
Devamı
Pascal Multiboot Usb Exterme Edition V1.0 Türkçe 2013
Pascal Usb Multiboot V1 Türkçe Full tek link indir

Pascal USB Multiboot v1 Türkçe tek link indir, Çok gelişmiş süper arşiv... Arşiv içeriği (Windows 7, 8 Tüm Sürümler; XP SP3 {x86} ve SP2 {x64}; Windows 98 Başlandıç Disk; Paragon Partition Manager; Hiren's Boot CD 15.1 Türkçe; Acronis True Image 2013; Acronis Disk Director Suite 9.0; Windows Recovery Unlimited; Windows Password Recover Unlimited; Plop Boot Manager) 'dan oluşan lisans gibi sorunları olmayan mükemmel (AIO) çalışması sizlerle... Bu çalışma USB Bellekler için tasarlanmıştır. (En az 16 GB USB Bellek gereklidir.) Tüm linkler güncellendi, hızlı kolay linkler aşağıya eklendi. Tek link veya partlı olarak indirebilirsiniz. internet download manager programı ile daha hızlı indirebilirsiniz.
Caner USB Multiboot Menü V1.0 (Windows8.1+7+Xp+Kxpe+Şifrekır) İndir Tek Link

Caner USB Multiboot Menü Türkçe Full indir


Caner Yaman Arkadaşımızın hazırlamış olduğu güzel bir usb multiboot menü. Bu defa küçük boyutlu bir multiboot menü yapılmış. 8 Gb lık bir usb yeterli oluyor. Bu multiboot usb içerisinde windows 8.1 tüm sürümler, windows 7 tüm sürümler ve windows xp (Windows Xp Pro Sp3 - Driver Edition - Easy sysrep - X86 - Ekim 2013 – Katılımsız) bulunmaktadır. Windows 7 ve windows 8 sürümleri şubat 2014 günceldir. Yeni linkler eklendi, tek link veya partlı olarak download edebilirsiniz.

Aynı zamanda Windows xp ve windows 7 için admin şifresi bulma veya sıfırlama yazılımı da ekli. USB den çalışan xp de mevcut. XP Ekim 2013 günceldir. USB bellek miktarınıza göre istediğiniz kadar program ekleyebilirsiniz.


Caner Multiboot Menü V1.0 (Windows8.1+7+Xp+Kxpe+Şifrekır) Turbobit Letitbit Uploaded İndir Tek Link

İzmir Teknik Destek v3 2015 USB MultiBoot Türkçe indir

İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V3 2015 Türkçe Tek Link Part Full indir


Boyutu büyük bir multiboot usb fakat tüm bootable ve sistem kurtarma gibi işlemlerinizi yapabileceğiniz bir sistemdir. Vip indir yazan yazıdan hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. İzmir Teknik Destek ekibi kendisini geliştirerek MultiBoot USB v3 ü çıkardılar. Yeni yaptıkları Usb Multiboot diğer yaptıklarına göre daha gelişmiş özelliklere sahip. İstediğiniz sistemleri usb ye yazdırabileceğiniz bir sistem yapmış arkadaşlarımız. Böylelikle de istediğiniz bir boyutta usb bellek hazırlayabilirsiniz. Eğer tüm sistemler ve programlar içerisinde olmasını istiyorsanız 64 gb lık bir usb ye sahip olmanız gerekiyor. Daha pratik ve daha kolay multiboot usb sistemleri hazırlayabileceksiniz. Dosya iso halinde değil winrar şeklindedir. Zaten iso haline getirirsem, sizlere işkence yapmış olurdum :)
Partlı olarak indirmek iseyenler için UptoBox ve UsersCloud linklerinden download yapabilirler.
Devamı
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 DC 03.11.2015 Full

Kaspersky Rescue Disk 2015 Ücretsiz İndir


Yeni güncel linkler eklendi. CD veya usb belleğe yazdırarak bilgisayarınızı boot edebilirsiniz. USB belleğe yazdırmak için sitedeki Rüfus programını kullanabilirsiniz. Multilingual çoklu dil destekliyor fakat Türkçe dil desteği bulunmuyor. İşletim sisteminiz aktifken bazı inatçı virüs ve zararlı yazılımları standart antivirüs programlarıyla temizlemek hatta tespit etmek bile mümkün değildir. Kaspersky Rescue Disk ve oluşturacağız CD ve Usb ile işletim Sisteminiz açılmadan Linux Tabanlı bu yazılım devreye girer ve üzerinde kurulu olan Ünlü Kaspersky Antivirüs programlarıyla (Kaspersky Virus Removal Tool) sisteminizden kaldıramadığınız tüm inatçı virüslerin hepsini kolayca silebilir ve bilgilerinizi güvene alabilirsiniz. Dvd ve Usbye yazılabilmesi sayesinde olası durumlarda hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz
Active Data Studio 10.1.0 LiveCD Bootable Full

Active Data Studio 10 2015 Bootable Full indir


Active Data Studio 10 Bootable Program ile bilgisayarınızı yeniden başlatarak içerisindeki dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Mesela diyelim ki bilgisayarınız çöktü ve açılışta masaüstüne erişemiyorsunuz, bilgisayarda c dizininde sizin için önemli dosyalar var ve siz bu dosyalara erişip kurtarmanız gerekiyor. İşte bu durumda Active Data Studio 10 Bootable Program ile bilgisayarınızı yedinden başlatarak, çökmüş dahi olsa içerisindeki her türlü dosyayı görüntüleyerek farklı bir diske atabilirsiniz. Tabi bunun için önce programı bir dvd veya cd ye yazdırmanız gerekebilir. Active Data Studio (Live CD) hem masaüstü hem DOS uygulamalarına sahip canlı CD uygulamasıdır. İster DOS ortamında ister Windows ortamında açılış yapabilir Windows hatalarını düzeltmeden veri kurtarmaya sistem yedeğini almaya kadar birçok işlemi bu ortamdan yürütebilirsiniz. Active Data Studio 10.1.0 Bootable Programına veri kurtarma programı da diyebiliriz.


Active Data Studio 10 CD'den Çalışan Full

UEFI Usb Multiboot Uefi 2015 Acronis Recovery Edition Full
UEFI Usb Multiboot Uefi 2015 Acronis Türkçe Full indir

Tek link Türkçe olarak hızlı ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. UEFI USB Multiboot, UEFI Multiboot USB. Uefi destekli multiboot usb olan bu sistem ise uefi olan sisteminizde multiboot olarak çalıştırabilirsiniz. Sistem acronis programı ile alınan bir yedek dosyasıdır. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza bir Acronis True Image yükleyip indirdiğiniz tib dosyasını sizin kendi usb belleğinize recovery etmektir, yani tib dosyasını acronis programı aracılığı ile usb belleğinize çıkarmaktır. Recovery işleminde usb bellek iki bölüme ayrılır fat ve ntfs bölümü, gpt disklerde direk olarak uefi kurulumu başlar grafik menü gelmez normal mbr disklerde grafik menü gelir. Kendinizin tercih ettiği işletim sistemlerini koymak isterseniz windows iso ve wim dosyalarının yalnızca ismini değiştirerek kendi işletim sistemlerinizi ekleyebilirsiniz. Turbobit veya ücretsiz vip linkimizden tek link olarak indirebilirsiniz.

Bu multiboot sistem 32 Gb lık usb bellekler için uygundur, emeklerinden dolayı TNCTR'den Köylü arkadaşımıza sonsuz teşekkürler.


Usb Multiboot 2015 Uefi Acronis Recovery Edition indir
Devamı