0

Nero Platinum 2020 Suite İndir – Full Türkçe v22.0.02400

Dosya Yükle


Nero Platinum 2020 Suite Cover

Nero Platinum 2020 Suite Full Ücretsiz Türkçe İndir –  v22.0.02400

Nero Platinum 2020 Suite, Oldukça popüler olan 7 güçlü Nero programlarına aynı anda sahip olmanızı sağlayan yazılımdır.  Yeni özellikleriyle  günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan çoğu içeriği sizlere sunar. Bu özel versiyon da, programı kullanırken ihtiyacınız olan tüm  içerik paketleri de dahil  gelmektedir. Nero Platinum Suite ile bir pakette 7 güçlü program elde edersiniz. Video düzenleme, fotoğraf yönetimi ve DVD oluşturma, yedekleme ve yazma işlemlerine kadar her şeye sahip olabilirsiniz. İndireceğiniz Nero Platinum 2020 Suite Türkçe dahil çoklu dil seçeneğine de sahiptir. Programı alt tarafta bulunan linklerden ücretsiz olarak indirebilir ve  tüm özelliklerini Full bir şekilde kullanabilirsiniz.

Nero DuplicateManager Photo

Nero DuplicateManager Photo

Bilgisayarınızdaki resim arşivlerinizin izini kayıp mı ettiniz? Birden çok kopyalanmış resimler ve  benzer fotoğraflar arasında kayıp mı oldunuz? Nero DuplicateManager Photo’daki yepyeni ‘benzer resimleri bul’ modu ile hızlıca fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlar. Kopyalanmış ve benzer resim dosyaları ve kopya resimleri hızlı ve güvenli bir şekilde bulur ve sizin için düzenli hale getirir. 

Nero Video

Video kesme programıdır.  Basit kullanım sağlayan bir arayüze sahiptir. Film projeleriniz için en iyi sonuçları kolayca almanızı sağlar.   Yeni eklenen  Nero LifeThemes PRO özelliği ile  otomatik olarak gerçekçi atmosferler yaratabilirsiniz. Videolarınıza ilave olarak müzikler eklerken  1000’den fazla efekt ile mükemmel hale getirebilirsiniz.  Akıllı telefonunuzdaki dikey video ve fotoğrafları da kolayca yatay video olarak içe aktaralabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yüksek kalitede Video-DVD’leri ve Blu-Ray-Diskleri de sayısız yeni menü taslakları ile oluşturabilir ve yazdırabilirsiniz.

Nero Video
Nero MediaHome

Nero MediaHome

Nero MediaHome ile artık OneDrive çevrim içi dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Böylece PC’nizde bulunan büyük dosyalarınızı kaybolmadan bulutta depolayabilir istediğiniz platformlarda görüntüleyebilirsiniz. Elbette her zamanki gibi her şeyi oynatabilirsiniz, ister video DVD, müzik CD, müzik dosyaları, fotoğraflar, dia gösterileri, videolar, filmler veya TV dizileri olsun. 

Nero BackItUp

Değerli  içeriklerinizi, entegre Nero BackItUp ile güvence altına alabilirsiniz. Tüm verilerinizin en iyi şekilde korunmasını sağlar. Dosyalarınız şifrelemek için sadece tek bir butonuna tıklamanız yeterlidir. Ayrıca artık şifreleme işlemlerinizi  tercih ettiğiniz bulut hizmetlerinizde (Google Drive, OneDrive) de yapabilirsiniz.

Nero BackItUp
Nero Recode

Nero Recode

Birlikte gelenleri bir araya getirin: Yüksek kaliteli HEVC’ye (H.265) kadar tüm formatları içe aktarın ve ihtiyacınız olan tüm formatları istediğiniz gibi  hemen  dönüştürün. Ayrıca yeni SmartEncoding sayesinde böylece video diskleriniz için oluşturma süresini oldukça kısaltın. 

Audials Music Recorder

Nero Platinum ’da bulunan Music Recorder müzik dünyasına giriş biletiniz desek yeridir. En sevdiğiniz grupların top şarkılarını dinleyin ve 100.000’den fazla online radyo kanalına ve binlerce konsere erişin. Music Recorder müziği DRM korumasız MP3 dosyaları olarak kaydeder. Bunları daha sonra mobil cihazınıza bile kolayca kopyalamanızı sağlar. 

Audials Music Recorder
Nero Burning ROM

Nero Burning ROM

Kendi sınıfının en iyileri arasındadır. İster CD, ister DVD veya Blu-ray Disklerdeki verilerinizi kopyalayıp kaydetmenizi sağlar. Sürükle-bırak ile Nero masaüstü simgesi üzerinden açılabilen Nero QuickStart ile saniyeler içinde işlemlerinizi gerçekleştirir.Ayrıca Audio CD’leri de aynı şekilde çok kolay ve yüksek kalitede otomatik ses düzeltme ve albüm kapağı ile birlikte kaydedebilme imkanı da sunar. Kullanabileceğiniz en iyi yazılımlardan biridir. 

ÜRÜN BİLGİSİ

 

  • Dosya Adı: Nero Platinum Suite 2020
  • Sürüm: 22.0.02400
  • Lisans türü: Full – Tam versiyon
  • Diller: Türkçe dahil Mulitlingual

 

NERO PLATİNİUM SUİTE 2020  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
  • İşlemci: 2 GHz AMD veya Intel işlemci
  • Bellek: 1 GB RAM (2 GB önerilir)
  • Sabit Sürücü: En az 5 GB boş alan

 

–  İNDİRME LİNKLERİ –

TEK LİNK İNDİR

TEK LİNK İNDİR

Boyut: 2.4  GB

Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

 

Upgrade to Turbo

Paydos

İSTANBUL