0

No Man’s Sky İndir – Full Türkçe + Update + Tüm DLCler

No Man's Sky İndir Cover

No Man’s Sky+  Update v2.42 + Tüm DLCler Full Ücretsiz PC İndir

No Man’s Sky İndir. Kendine özgü sonsuz evreni, gerçekçi grafikleri, keşfedebileceğiniz yüzlerce gezegen ve yaşam formu ile muhteşem bir macera oyunudur. No Man’s Sky’daki yolculuğunuz tamamen size kalmış. Dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Bu sonsuz dünya da belki bir savaşçı, belki bir tüccar belki de bir araştırmacı olabilirsin. Gittiğiniz her yerde ayrı bir macera sizleri bekliyor olacaktır. Birbirinden farklı düşmanlar ve oluşumlar, sınırsız araç ve ekipmanlar  ile adeta gerçekmiş gibi yaşayıp hissedeceksiniz. Bir galaksi, yaşam dolu bir yerdir. Tüccar konvoyları yıldızlar arasında dolaşıyor, bazı gruplar toprak için savaşıyor, korsanlar pervasızca  avlanıyor ve polis sürekli olarak neler olduğunu kontrol ediyorlar. Bu eşsiz galaksiyi keşfe hazır mısın. No Man’s Sky oyununun bu özel sürümünde bulunan; Türkçe yama, Update (v 2.42) ve DLC paketleri ile oyun deneyiminizi arttıracak ve daha çok eğleneceksiniz. Oyun sürümü hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan “lütfen okuyun” kısmında bulabilirsiniz.

No Man's Sky indir İmage1

No Man's Sky İndir İmage 2

No Man's Sky İmage 3

No Man's Sky İmage 4

No Man's Sky İmage 5

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:


İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i3

Bellek: 8  GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

 ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i3

Bellek: 8  GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

 

➥ LÜTFEN OKUYUN 


Bu oyun sürümü içerisinde Ana oyunun yanında, Güncel Update  paketini (v2.42) ve tüm DLC paketlerini de  barındırmaktadır. No Man’s Sky  Türkçe Yama  oyun için mevcuttur. Dileyenler yamayı uygulayıp oyunu Türkçe olarak oynayabilirler. (Türkçe yama bu sürümde denenmemiştir)  Oyun kolay indirmeniz için Pioneer tarafından özel olarak sıkıştırılmıştır.  Sıkıştırma işlemi yapılırken hiç bir bileşen eklenip çıkarılmamıştır, orjinal oyundan farkı yoktur. Aksine DLC paketleri ve güncellemeler  içerisine entegre edilmiştir. Kurulum işlemi 10 dk civarı sürecektir. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oyunun tüm içeriğine sahip olmak için sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulayın.

➥ Ana Oyun İndirme Linklerinden Oyunu İndirip Kurun.

➥Türkçe Yama İndirme Linklerinden Türkçe Yamayı İndirip Kurun

ANA OYUN İNDİRME LİNKLERİ

ANA OYUN İNDİRME LİNKLERİ

TEK LİNK İNDİR

TEK LİNK İNDİR

TORRENT İNDİR

TÜRKÇE YAMA

Boyut:   8.5 GB

Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

 

İNDİRECEĞİNİZ RAR DOSYALARININ İÇERİSİNDE TÜM GEREKLİ ANLATIM MEVCUTTUR. HALA AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY OLURSA YORUM YAPARAK DESTEK ALABİLİRSİNİZ. 

Paydos

İSTANBUL