Lucion FileConvert Professional Plus v9.5.0.49 Final

Lucion FileConvert Pro Plus Full indir


Dosyalarınızı pdf uzantılı dosyalara dönüştürme yapabileceğiniz bir program olan Lucion FileConvert yazılımı ile dosyalarınızı toplu bir şekilde de pdf dönüştürme yapabilirsiniz. Ağdaki dosyaları da arama özelliği ile işlerinizi daha da kolaylaştır. Program ile aynı zamanda word vb dosyalarınızı pdf dosyalarına ve yazdırılabilir dosyalara dönüştürebilirsiniz.
Office 2003 - FrontPage 2003 Türkçe Full

Office 2003 FrontPage indir


Office 2003 programı ve frontpage birleşik olarak kullanabileceğiniz full bir programdır. Office 2003 programını anlatmaya pek gerek yok sanırım. Word, excel, power point vs. Ek yazılımları ile ofis veya okul iş veya ödevlerinizi yapabilirsiniz. Okulda genelde powerpoint ile çalışmalar oluyor. Önceden internet kafeler arasında mekik dokurduk :) Ödev yapmak için o kafe senin bu kafe benim gezer dururduk. Bir de uzun sürerdi ki sormayın :)

Frontpage yazılımı ile web sayfası düzenlemesi yapabilirsiniz. HTML dosyalarını kolay ve basit bir şekilde oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Türkçe frontpage olduğu için de kullanımı da oldukça basittir. Program katılımsız olduğu içim otomatik olarak kurulur ve full olur. Kurulumu 5 - 10 dk sürebilir. Belki daha kısa sürede de kurulabilir.
ABBYY FineReader Professional v12.0.101.496 Türkçe Full

ABBYY Fine Reader indir


Resim veya fotoğraf içerisindeki metni yazıyı okuyabilen bir program olan ABBYY FineReader yazılımı ile ofis belgelerinizi pdf uzantısına dönüştürme yapabilir ve pdf dosyaları ve resim içerisindeki yazıları kopyalama yapabilirsiniz. Özellikle ofis çalışanları için ideal bir programdır ve oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Resim içerisindeki yazıları kopyalama işlemini normalde manuel olarak yapamazsınız fakat ABBYY FineReader yazılımı ile bu gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Dosya içerisindeki keygen veya serial ile programı full olarak kullanabilirsiniz.
Universal Document Converter Full

Universal Document Converter Full indir


Tüm dosya uzantılarını destekleyen ve dönüştürme işlemini sorunsuz bir şekilde yapan Universal Document Converter isimli yazılım özellikle ofis çalışanları için ideal bir üniversal dosya dönüştürme programıdır. Versiyon numanası: 6.7.1609.12160. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial veya keygen veya patch aracını kullanabilirsiniz. Universal Document Converter 2016 programı ile tüm döküman formatlarını pdf jpg tiff ve bir çok dosya uzantısına çeviri yapabilirsiniz.
Office 2003 SP3 Full indir + Office 2007 Uyumluluk Paketi

Office 2003 Full indir


Office 2003 ilk tanıştığımız office programlarından birisi. Program office 2007 uyumluluk paketini de içermektedir. Yani office 2007 ile hazırlanan bir belgeyi bu program ile de görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Program Türkçe ve eylül 2016 tarihi itibari ile günceldir. Katılımsız ve full versiyondur. Katılımsız program olduğu için otomatik olarak sessiz bir şekilde arka planda kurulur. Serial key vs girmenize gerek yok. Kendiliğinden full olarak kurulur. Program içerisinden Microsoft Office Araçları, Microsoft Office Access 2003, Microsoft Office Excel 2003, Microsoft Office Outlook 2003, Microsoft Office PowerPoint 2003, Microsoft Office Word 2003 yazılımları bulunmaktadır. Kolay download edebileceğiniz sitelere upload edildi. Özellikle Windows XP kullananlar için vazgeçilmez bir office programıdır. Kullanımı da oldukça kolaydır.
Coolmuster PDF Converter Pro 2.1.18 Full İndir

Coolmuster PDF Dönüştürme Programı indir


Kullanışı kolay olan bu pdf dönüştürme programı ile pdf dosyalarınızı zamandan kazanarak çoklu uzantılara dönüştürme yapabilirsiniz. Coolmuster PDF Converter Pro yazılımı ile pdf dökümanlarınızı bir çok formata kolayca çevirebilirsiniz. Özellikle ofis çalışanları ve öğrencilerin işine yarayan bu program ile pdf dökümanlarınızı hemen hemen bir çok dosya formatına rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. Coolmuster PDF Converter Pro 2 Full İndir.


Coolmuster PDF Converter Pro Full 2.1.18 İndir

Re-Loader Activator 2.6 Türkçe indir

Re-Loader Activator Download


Windows ve office programlarını lisanlayan bu program ile, yüklediğiniz windows xp, windows vista, windows 7, windows 8/8.1 ve windows 10 işletim sistemlerini full yapabilirsiniz. Ayrıca office 2010, 2013 ve 2016 sürümlerini full yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Eğer windows işletim sistemi ise en baştaki windows işareti olan resimdeki seçeneği işaretleyin ve active yazan butona basıp bekleyin. Aynı şekilde office programı için de yapabilirsiniz. Net framework 4 gereklidir.
PDF Şifreleme Programı - PDF Encrypt Tool 3.5

PDF Şifreleme Programı Full indir


PDF Şifreleme Programı olan PDF Encrypt Tool yazılımı ile pdf dosyalarını şifreleyebilir ve sizden başkasının ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Bazen önemli dosyaları pdf yaparsınız ve başkalarının görmesini istemezsiniz. PDF Encrypt Tool programı ile pdf dosyasını özel bir algoritma ile şifreleyip erişime kapatabilirsiniz. Tekrar erişmek için program ile şifrelemeyi iptal etmeniz gerekiyor.
Microsoft Office 2007 Enterprise Sp3 TR Katılımsız Full

Office 2007 Enterprise Sp3 Türkçe Katılımsız Full Tek Link indir


Katılımsız olan bu office 2007 programını Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Katılımsız olduğu için otomatik olarak kurulmaktadır. 12 farklı kurulum seçeneği ile dilediğiniz office bileşenlerini kurabilirsiniz. 32 bit ve 64 bit sistemleri desteklemektedir. Sisteminiz kaç bit ise ona göre otomatik olarak kurulur. Ağustos ayına kadar 2016 tüm güncellemeleri içermektedir. Kurulum yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakın ve kurulumdan sonra tekrar anti virüs programınızı aktif edebilirsiniz. Aktivasyon seçeneğini işaretleyip kurulum yaptığınız takdirde program full olarak kurulur. Service Pack 3 olarak kurulmaktadır. Office 2007 SP3.
Microsoft License 3.7 Türkçe Full İndir

Aktivasyon Aktivatör Loader programı


Bu programın diğerlerinden farkı şu, yok ofisin 2007 sürümü için veya Windowsun Vistası için aktivatörleri tek tek arayıp arşivleme zahmetinden kurtulacaksınız. Tüm windows XP, Vista, 8, 8.1, 10 vede Ofis 2003, 2007, 2010, 2013 sürümleri etkinleştirebileceğiniz all in one çalışma olup herkesin arşivinde bulunması gereken bir aktivatördür. Tüm Office ve Windows Aktivatasyon araçları tek pakette sizlerle...

Microsoft License 3.7 Türkçe Full İNDİR