Lucion FileConvert Professional Plus v9.5.0.49 Final

Lucion FileConvert Pro Plus Full indir


Dosyalarınızı pdf uzantılı dosyalara dönüştürme yapabileceğiniz bir program olan Lucion FileConvert yazılımı ile dosyalarınızı toplu bir şekilde de pdf dönüştürme yapabilirsiniz. Ağdaki dosyaları da arama özelliği ile işlerinizi daha da kolaylaştır. Program ile aynı zamanda word vb dosyalarınızı pdf dosyalarına ve yazdırılabilir dosyalara dönüştürebilirsiniz.
ABBYY FineReader Professional v12.0.101.496 Türkçe Full

ABBYY Fine Reader indir


Resim veya fotoğraf içerisindeki metni yazıyı okuyabilen bir program olan ABBYY FineReader yazılımı ile ofis belgelerinizi pdf uzantısına dönüştürme yapabilir ve pdf dosyaları ve resim içerisindeki yazıları kopyalama yapabilirsiniz. Özellikle ofis çalışanları için ideal bir programdır ve oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Resim içerisindeki yazıları kopyalama işlemini normalde manuel olarak yapamazsınız fakat ABBYY FineReader yazılımı ile bu gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Dosya içerisindeki keygen veya serial ile programı full olarak kullanabilirsiniz.
Universal Document Converter Full

Universal Document Converter Full indir


Tüm dosya uzantılarını destekleyen ve dönüştürme işlemini sorunsuz bir şekilde yapan Universal Document Converter isimli yazılım özellikle ofis çalışanları için ideal bir üniversal dosya dönüştürme programıdır. Versiyon numanası: 6.7.1609.12160. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial veya keygen veya patch aracını kullanabilirsiniz. Universal Document Converter 2016 programı ile tüm döküman formatlarını pdf jpg tiff ve bir çok dosya uzantısına çeviri yapabilirsiniz.
Coolmuster PDF Converter Pro 2.1.18 Full İndir

Coolmuster PDF Dönüştürme Programı indir


Kullanışı kolay olan bu pdf dönüştürme programı ile pdf dosyalarınızı zamandan kazanarak çoklu uzantılara dönüştürme yapabilirsiniz. Coolmuster PDF Converter Pro yazılımı ile pdf dökümanlarınızı bir çok formata kolayca çevirebilirsiniz. Özellikle ofis çalışanları ve öğrencilerin işine yarayan bu program ile pdf dökümanlarınızı hemen hemen bir çok dosya formatına rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. Coolmuster PDF Converter Pro 2 Full İndir.


Coolmuster PDF Converter Pro Full 2.1.18 İndir

PDF Şifreleme Programı - PDF Encrypt Tool 3.5

PDF Şifreleme Programı Full indir


PDF Şifreleme Programı olan PDF Encrypt Tool yazılımı ile pdf dosyalarını şifreleyebilir ve sizden başkasının ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Bazen önemli dosyaları pdf yaparsınız ve başkalarının görmesini istemezsiniz. PDF Encrypt Tool programı ile pdf dosyasını özel bir algoritma ile şifreleyip erişime kapatabilirsiniz. Tekrar erişmek için program ile şifrelemeyi iptal etmeniz gerekiyor.
Türkçe PDF Dönüştürme Programı - Icecream PDF Converter Pro
Icecream PDF Converter Pro 2.48

Türkçe PDF dönüştürme programı olan Icecream PDF Converter Pro yazılımı ile pdf dosyalarınızı istediğiniz bir formata çevirebilmeniz mümkün. Proram Türkçe ve full sürümdür. Icecream PDF Converter Pro, iki yönlü dönüştürme yapabileceğiniz pdf dönüştürme programıdır. PDF formatındaki dosyalarınızı JPG, BMP, DOC, ODT, TIFF, PNG, GIF, EPS, WMF ve HTML formatlarına dönüştürebilirsiniz. Bunun yanı sıra DOC, DOCX, ODT, XLS, XLSX, ODS, HTML, HTM, TIFF, JPG, BMP, PNG, GIF, EPUB, MOBI, FB2 ve XPS formatındaki dosyaları PDF formatına dönüştürebilirsiniz.
Foxit Reader v7.3.6.321 + Katılımsız + Portable indir

Foxit Reader Full indir


Programın normal, katılımsız ve portable sürümleri ayrı ayrı eklendi. Foxit Reader Enterprise sürümü katılımsız ve full versiyondur. 32 bit ve 64 bit destekler. Katılımsız PDF görüntüleme ve okuma işlemlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Foxit Reader, elverişli bir PDF okuma/görüntüleme alternatif yazılımıdır. Ücretsiz, boyutu küçük, hızlı ve temizdir. Anında başlatılabilir, yani ihtiyacınız olmayan "Hoşgeldiniz" gibi karşılama ekranları ile karşılaşmazsınız. Foxit Reader, kullanımı gayet kolay, sadece çift tıklama ile hemen başlatılabilen ve PDF dökümanlarını anında görüntüleyebilen bir yazılımdır. Dökümanları yazdırmak için "Print" butonuna tıklamanız yeterli. Adobe Reader'dan hoşlanmıyorsanız, ufak boyutuyla, açılış için ekstra bir kuruluma ihtiyaç duymayışıyla Foxit Reader çok iyi bir alternatif.
WinPDFEditor v3.1.0.4 PDF Düzenleme Dönüştürme Programı Full İndir

WinPDFEditor Full indir


WinPDFEditor yazılımı pdf dosyalarınızı düzenler ve farklı format veya uzantılarda kaydetmenizi sağlar. Bazen bir pdf dosyasındaki yazıyı düzenlemeniz gerekebiliyor. Özellikle ofis çalışanları bu gibi programlara bayağı ihtiyaç duyarlar. Bu program için pdf düzenleme programı ve dönüştürme programı da diyebiliriz. PDF dosyaları için pdf düzenleme ve yazı ekleme gibi bir çok pdf düzenleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

WinPDFEditor PDF Düzenleme Dönüştürme Programı Full İndir