WinHex v19.2 x86 x64 Portable

WinHex Portable indir


Çok güzel bir Hex editör programı. 32 bit ve 64 bit desteklidir, programı portable olarak yani kurulum yapmadan çalıştırabilirsiniz. Sabit driverdeki herhangi bir sektöre, dosyalara, hafızaya (RAM) bu editör sayesinde erişmek, bu alanlarda düzenlemeler yapmak, değiştirmek, bilgi kurtarmak bu programla çok kolay. Uzmanlar için.
Winrar Şifre Kaldırma Silme Programı
Winrar Şifre Kaldırma Programı indir + Portable

Makale altına portable sürümü de eklendi. Programın portable sürümü de dosya içerisinde mevcut. Winrar dosyalarındaki şifreleri bu program ile silebilir kaldırabilir ve yok edebilirsiniz. RAR Password Unlocker kayıp veya unuttuğunuz .rar uzantılı dosyaların şifrelerini bulabilmenize olanak sağlar. Program deneme yanılma yöntemi (Brute-force) ile şifreleri tek tek deneyerek sonuca ulaşmanızı sağlar.
DevExpress VCL 15.2.2 with DxAutoInstaller 2.1.5 Full

DevExpress DXperience DxAutoInstaller Universal Full indir


Program Kod geliştiriciler için yapılmış kapsamlı bir yazılımdır. winforms, asp.net, wpf, silverlight, htmljs teknolojileri gibi bir çok alanı kapsıyor. Sizde kod geliştiricisi ve bu alanda çalışıyorsanız tam size göre bir yazılım. DXperience Abonelik DevExpress Kontroller, IDE araçları ve Uygulama Altyapıları satın almak için en maliyet etkin yoludur. Programın yeni güncel son sürüm linkleri eklendi. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
Product Key Explorer Full indir v3.8.9.0

Nsasoft Product Key Explorer Ful indir


Bilgisayarınızdaki veya başka bir bilgisayardaki program vs lisans serial numaralarını bu program ile görebilirsiniz. Product Key Explorer yazılımı ile bilgisayarınızdaki yüklü olan programların girilmiş olan keylerini görüntüleyebilirsiniz. Yüklediğiniz programların seriallerini, lisans keylerini mi kaybettiniz? Hiç sorun değil! Product Key Explorer, bilgisayarınızda kurulu olan Windows, MS Office, SQL Server ve 500'ün üstünde yazılımın keyini gösterebiliyor.


Product Key Explorer v3.8.9.0 Lisans Keylerini Gösteren Program İndir Full
Devamı
Winrar Şifre Kırma Programı Daossoft RAR / ZIP Password Rescuer
Daossoft RAR / ZIP Password Rescuer + RAR Password Unlocker Winrar şifre kırma programı full indir

Winrar şifre kırma programı indir 2015, winrar programı şifresi için. Daossoft RAR / ZIP Password Rescuer winrar şifre kurtarma ve kırma programı ve artı olarak RAR Password Unlocker programı ile winrar şifre kurtarma veya şifre kırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. RAR Password Unlocker programı ile şifreli olan winrar dosyalarının şifrelerini kırabilirsiniz. Programı aynı zamanda şifresini unuttuğunuz rar dosyalarınız için de kullanabilirsiniz. Program deneme yanılma yöntemi ile yüzlerce hatta binlerce şifre deneyerek şifreyi kırar. Şifre kırma konularında sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Her şifreyi kırmak çok da kolay olmayabiliyor.

Bilgisayarınız ne kadar güçlü ise RAR Password Unlocker programı da o kadar çok ve çabuk bir şekilde şifre denemesi yapar, bilgisayarınızın gücüne göre de kısa veya uzun bir zamanda şifreyi kırabilir. Bu gibi şifre deneyici programlar bilgisayarın işlemci, ekran kartı ve ram güçlerini kullanırlar. Bu nedenler bilgi sayarınız ne kadar güçlü ise şifre kırma olayı da o kadar çabuk olur.


Daossoft RAR / ZIP Password Rescuer + RAR Password Unlocker 5.0 Winrar Şifre Kırıcı Bulma Programı Full İndir Ücretsiz
Devamı
Nvidia GeForce Experience 2.4.5.57 Oyun Optimizasyon Programı Full İndir

Nvidia GeForce Experience 2.4.5.57 Full Pc İndir

Pc oyunları için kaliteli optimizasyon programlarından olan Nvidia Geforce Experience ile oyunları optimize ederek oyunlarda performansı yakalayabilirsiniz.Özellikle Battefield 3,Gta 5 ve Assassins's Creed gibi oyunlarda gerekli olan bir programdır.Mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.
Classic Shell 4.2 Full Türkçe İndir

Classic Shell 4.2 Türkçe İndir


Classic Shell, önceki Windows'larda varolan fakat sonraki versiyonlarda kaldırılmış olan "Başlat Butonu" ve "Başlat Menüsü" özelliklerinin bir araya getirilmesiyle oluşmuş bir programdır. Windows 7 ve Windows 8 kullanıcıları bu programla "Başlat Butonu" ve "Başlat Menüsü"nü ekleyebilirler ve özelliklerini kişiselleştirebilirler. Ücretsiz olan program "Windows Gezgini"ne de entegre olup bazı küçük özellikler kazandırır.
Devamı
KRyLack RAR Password Recovery v3.53.65 Final Full
winrar şifre kurtarma şifre kırma programı full indir


KRyLack RAR Password Recovery programı Winrar, Zip gibi şifreleri kırmaya yarayan bir program olup unuttuğunuz Winrar şifrelerini KRyLack RAR Password Recovery programıyla kırarak rar arşivine ulaşabilirsiniz.

KRyLack RAR Password Recovery v3.53.65 Final Full İNDİR

Devamı
Lazesoft Recover Windows Şifre Kırma ve Değiştirme Programı Full
[center]Lazesoft Recover My Password programı bir şifre kurtarma programıdır. Windows giriş şifresini unutanlar bu program ile şifreyi değiştirebilirler. Bu gibi programlar insanı şeytana da uydurabiliyor :) Kötü amaçlar için kullanmamanızı tavsiye ederim. Lazesoft Recover My Password programı ile windows yönetici şifresini dahi değiştirebiliyorsunuzç.Lazesoft Recover My Password Unlimited Edition 3.5.1 Windows Şifre Kırma ve Değiştirme Programı Full İndir[/center]
Devamı