Photoshop CS6 Portable Türkçe Full

Portable Photoshop indir


Portable photoshop arayanlar için ideal bir programdır. Photoshop CS6 sürümüdür, Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Program portabledir ve kurulum gerektirmez. Tıkla çalıştır mantığı ile çalışır. Kısıtlamalı bilgisayarlarda ve program kurulumu yasak olan bilgisayarlarda da çalışır. 32 bit 64 bit sistemleri destekler. Portable olduğu için serial keygen vs bir şeye ihtiyacınız olmayacak. Otomatik olarak full bir şekilde açılır program. Boyutu normal kurulumlu olan programa göre daha düşüktür. USB bellekte taşıyıp dilediğiniz bilgisayarda çalıştırıp kullanabilirsiniz. Program portable olduğu için muhtemelen bazı özellikleri çalışmayacaktır fakat bu olayın size çok bir engel olacağını sanmıyorum.
Devamı
Yamicsoft Windows 10 Manager v2.0.8 indir + Portable

Yamicsoft Windows 10 Manager Full indir


Windows 10 işletim sistemi üzerinde bir takım değişiklikler yapabileceğiniz bir program. Windows 10 işletim sistemini optimize edebileceğiniz bir yazılım olup sistem hızı arttırma, sistem hatası onarma, güvenlik sorunları gibi birçok işlemi programı ile yapmak mümkündür. Programı download edip full olarak kullanabilirsiniz.


Yamicsoft Windows 10 Manager indir

TreeSize indir v4.0.1.365 x86 x64 + Portable
JAM Software TreeSize 32 Bit 64 Bit indir

Bilgisayardaki klasör boyutlatını toplu bir şekilde görebileceğiniz bir program. Yeni 2017 güncel son sürüm linkleri eklendi, dosya içerisinde portable ve normal sürüm olarak eklendi. Download edip kurup kullanabilirsiniz. Uygulama dosya denetleme ve raporlama programı olan TreeSize Professional yazılımı ile dizinleri toplam boyutuna göre sıralama yapar, bu şekilde diskinizde hangi klasörün ne kadar yer kapladığını görebilir, gereksiz yer kaplayan dizinlerinizi tespit edebilirsiniz.
Devamı
Internet Download Manager Portable Full v6.28 Build 5

IDM Portable Full indir


Portable dosya indirme programı olarak da kullanabileceğiniz bir program. Hızlı dosya indirme programı olan internet download manager (idm) programının portable sürümüdür. Türkçe dahil bir çok dili desteklemektedir. Fulll versiyon olarak kullanabilirsiniz. Internet Download Manager portable ile dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bir çok linki ve download sitesini desteklemektedir. Dosya indirme işlemlerinizde, özellikle de yüksek boyutlu dosya indirirken mutlaka Internet download manager kullanmalısınız. Son sürüm sınırsız portable sürümü eklendi. Program portable olduğu için kurulum gerektirmez, tıkla çalıştır mantığı ile çalışır.
Capture2Text 4.0 (x86/x64) Portable Full

Capture2Text yazılımı ile resim üzerindeki yazıyı okuma, resim üzerindeki yazıyı kopyalama gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Program portable ve full olarak kullanabilirsiniz. Bazen internetten bulduğunuz bir resmin üzerindeki yazıyı kopyalamak istersiniz, işte bu gibi durumlarda Capture2Text programı imdadınıza yetişiyor. Resim üzerindeki uzunca yazıyı Capture2Text yazılımı ile kolay bir şekilde metin defterine aktarabilir ve yazı haline çevirebilirsiniz.
Devamı
Skype Türkçe 7.34.0.103 Portable indir

Skype Türkçe Portable indir


Portable sürümü eklendi. Güncel son sürüm linkleridir. Türkçe ve taşınabilir sürümdür. Dosyayı yanınızda taşıyıp her bilgisayarda kurulum olmaksızın çalıştırabilirsiniz. Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede.
Devamı
Skype 7.34.0.103 Türkçe + Katılımsız + Portable indir

Skype Katılımsız + Portable Türkçe Full indir


Business edition sürümü de eklendi, dilediğiniz skype sürümünü indirip kurabilir ve kullanabilirsiniz. Normal sürüm, katılımsız ve portable Skype kullanan ve kullanmak isteyen arkadaşlar için katılımsız hale getirilmiş güncel bir skype sohbet programı. Portable olan dosyanın içerisinde normal sürüm de ekli Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede. Yeni güncel hızlı linkler eklendi. Business edition sürüm linkleri de eklendi.
Revo Uninstaller Pro v3.1.9 Türkçe + Portable

Revo Uninstaller Pro Türkçe indir


Program kaldırma yazılımı olan Revo Uninstaller Pro ile bilgisayarınızda kurulu olan programları kolay ve temiz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Program Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda kurulu olan bir programı Windowsun kendi yazılımı ile kaldırdığınız zaman mutlaka programın kalıntıları vs kalıyor. Revo Uninstaller Pro ile bir program kaldırdığınızda, kaldırdığınız programın kalıntısı kesinlikle kalmaz. Bilgisayarınızda da gereksiz program klasörleri, kısa yolları, kayıt girdileri ve buna benzer kalıntılar kesinlikle kalmaz. Program kendi alanında başarılı ve kullanışlı bir programdır.
Adobe Photoshop CC 2017 (x64) Portable (İngilizce)

Adobe Photoshop CC 2017 Portable indir


Adobe Photoshop programının CC 2017 portable sürümüdür. 64 bit olarak kullanabilirsiniz. 32 bit desteklememektedir. Türkçe değil İngilizce olarak kullanabilirsiniz. Kendiliğinden full olarak çalışır. Portable olduğu için tıklayarak direkt çalıştırabilirsiniz. Kuruluma ihtiyaç duymaz. Program versiyonu: v18.1.0.207
Youtube Downloader Pro HD v5.8.2.0.2 + Katılımsız + Portable indir

YTD Video Downloader Pro Türkçe Full İndir


Youtube video indirme programı olan Youtube Downloader Pro yazılımı ile youttube video indirme sitesinden dilediğiniz videoyu bir çok uzantıda indirebilirsiniz. Program Türkçe dil desteklidir. Programın normal kurulum dosyası, katılımsız kurulum dosyası ve portable sürümü de eklendi. Program yalnızca youtube dedğil 50 den fazla video sitesini desteklemektedir. İndireceğiniz videonun uzantısını öncesinden belirleyebiliyorsunuz. MP3, MP4, avi vb bir çok video uzantısına çevirerek indirebiliyorsunuz. Programı full kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial veya keygeni kullanabilirsiniz.