Adobe Photoshop CC 2017 (x64) Portable (İngilizce)

Adobe Photoshop CC 2017 Portable indir


Adobe Photoshop programının CC 2017 portable sürümüdür. 64 bit olarak kullanabilirsiniz. 32 bit desteklememektedir. Türkçe değil İngilizce olarak kullanabilirsiniz. Kendiliğinden full olarak çalışır. Portable olduğu için tıklayarak direkt çalıştırabilirsiniz. Kuruluma ihtiyaç duymaz. Program versiyonu: v18.1.0.207
CorelDRAW Graphics Suite X8 + X7 32 Bit 64 Bit Full

CorelDRAW X8 Full indir


Yeni güncel CorelDraw X8 full linkleri eklendi. Corel X7 ve X8 linkleri ayrı ayrı olarak eklendi. CorelDRAW Graphics Suite X7 programını 32 bit ve 64 bit olarak full lisanslı indirebilirsiniz. 2014 yılında piyasaya çıkan CorelDRAW Graphics Suite X7 yi full olarak indirebilirsiniz. Her geçen zamanda kendisini yenileyip güncelleyen CorelDRAW Graphics Suite X7 çizim programı bu alanda en çok kullanılan programlardan birisi. İndirdiğiniz CorelDRAW Graphics Suite X7 ve X8 programını keygen ile serial üreterek full yapabilirsiniz. Programa bir de Türkçe dil desteği ekleselermiş güzel olurmuş :) Not: CorelDraw 7 Türkçe değil fakat CorelDraw 8 Türkçe olarak kurulmaktadır ve dil değiştirme yapılmamaktadır.


Kurulumu ve Full yapma resimli anlatım için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.


Corel Draw X7 Kurulumu ve Full Yapma Resimli Anlatım TIKLACorelDRAW Graphics Suite X7 32 Bit 64 Bit Full İndir 2015

Devamı
CorelDRAW Graphics Suite X6 v16.1.0.843 Full indir

CorelDRAW Graphics Suite X6 Tam Sürüm indir


Çizim için kullanılan CorelDRAW yazılımının X6 versiyonudur. Bazen eski sürüm program kullananlar oluyor. O nedenle linkler yenilendi. Kartvizit tasarımı, reklam tasarımı, broşür tasarımları gibi çalışmalar yapabileceğiniz profesyonel bir çizim programıdır. 32 bit ve 64 bit sistemleri desteklemektedir. Ayrı linklerde verildi, sisteminiz kaç bit ise ona uygun olan sürümü indirip kurun. Programı full yapabilmeniz için indirdiğiniz dosya içerisinde serial, keygen patch vs bulunmaktadır. CorelDRAW ile bir çok çizim ve tasarım işlerinizi yapabilirsiniz. CorelDRAW Graphics Suite, sezgisel sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme ve bit eşlemden vektöre dönüştürme uygulamalarını içeren, kapsamlı ama yine de oldukça ekonomik bir paket.
Devamı
Autodesk Autocad 2016 SP1 Full x86 x64 indir

Autodesk Autocad 2016 Full indir


Çizim tasarım konusunda oldukça gelişmiş bir program olan Autodesk Autocad yazılımının 2016 ve SP1 sürümüdür. Full olarak kullanabilmek için dosya içerisindeki yardımcı araçları kullanabilirsiniz. Autodesk AutoCAD 2016, Güçlü ve esnek kullanıma sahip 2B ve 3B tasarım yazılımıdır. Hızlı ve kolay linkler eklendi, idm ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde download edebilirsiniz. Etrafınızdaki dünyayı dünyanın önde gelen 2B ve 3B CAD tasarım araçlarından biri olan AutoCAD yazılımının güçlü ve esnek özellikleriyle tasarlayın ve biçimlendirin. Güçlü tasarım toplama ve dokümantasyon araçları ile tasarım ve dokümantasyon iş akışlarınıza bağlanarak ve bu iş akışlarını kolaylaştırarak üretkenliği en üst seviyeye çıkarın.Birçok 3D dahil çizim ve projelendirme çalışmalarınızı kolayca yapabileceğiniz Autodesk AutoCAD 2016 ile gelen yeni özellikler şu şekildedir...
Devamı
Xara Photo & Graphic Designer 365 12.3.0.46908 Full indir

Xara Photo & Graphic Designer Full


Profesyonel resim fotoğraf düzenleme programı olan Xara Photo & Graphic Designer yazılımı ile bir photoshop veya benzeri bir program ile neler yapabiliyorsanız, bu yazılım ile de aynılarını yapabilirsiniz. Kullanıcılar arasında popüler olarak kullanılan bu yazılım ile resim düzenleme yapabilir ve dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Programın portable sürümü de eklendi. [center]Xara Photo & Graphic Designer yazılımı ile bir photoshp programında neler yapabiliyorsanız hemen hemen hepsini bu programda da yapmanız mümkün. Resim düzenleyebilir, fotoğraf düzenleyebilir efektler ekleyebilirsiniz. Aslında Xara Photo & Graphic Designer 10 programına alışsanız, emin olun photoshop programını hiç aramayacaksınız bile. Programı full yapabilmeniz için gerekli yardımcı programlar indirdiğiniz dosya içerisinde mevcut.
Devamı
PhotoInstrument Türkçe 7.5 Build 880 Full + Portable + Katılımsız

PhotoInstrument Türkçe Full indir


Türkçe dil desteklediğinden dolayı programı daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Programın portable ve katılımsız sürümü de eklendi, download edip kullanabilirsiniz. Dosya içerisinde serial key, keygen vs bulunmaktadır. Programı download ettikten sonra dosya içerisindeki serial ile full yapabilirsiniz. Boyutu da oldukça küçük. PhotoInstrument programı ile resim üzerinde düzenleme, rötuş, makyaj gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir ve sadece bir kaç tıklama ile fotoğraflar üzerindeki kusurları düzeltebilirsiniz. Ayrıca doğduran sosyal ağlar üzerinde paylaşım yapabilirsiniz.

JPEG, BMP, GIF, MNG, PSD, RAS, TGA gibi çok sayıda dosya biçimini tanıyan program çıktı olarak JPEG, BMP, TIFF gibi çeşitli dosya türlerini desteklemektedir.

Portable sürümünü indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

PhotoInstrument Türkçe Portable indir

Devamı
Agisoft PhotoScan Pro v1.2.6 Build 2834 indir Full
Agisoft PhotoScan Professional x86 x64 Full indir

Fotoğrafları veya resimleri taratarak 3 boyutlu modelleme yapabilir ve 3d içerikler oluşturabilirsiniz. 32 bit 64 bit desteklidir. Yeni güncel linkler eklendi.
Desteklediği Formatlar
Giriş
JPEG, TIFF, PNG, BMP, JPEG Multi-Picture Format (MPO).
Çıkış
GeoTIFF, xyz, ASPRS LAS, Google KMZ/KML, COLLADA, VRML, OBJ, PLY, 3DS, FBX, Universal 3D, PDF, vb.
Devamı
Adobe InDesign CC 2015 11.4.0.090 32 Bit 64 Bit Türkçe Full indir

Programın Türkçe dil desteği bulunmakta, kurulum yaparken Türkçe seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisinde universal patcher bulunmaktadır. 32 ve 64 bit desteklidir. Adobe InDesign CC 11 2015 yılı 11 versiyon sürüm linkleri eklendi. Adobe InDesign de artık CC sürümüne geçti ve 2015 yılında da yeni özellikleri ile karşınızda. Patch ile full yapabilirsiniz. Adobe InDesign, tasarım ve tipografi üzerinde piksel kalitesinde kontrol sağlamanıza olanak sunan çok yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturun. Mizanpajları kolaylıkla uyarlayarak çeşitli sayfa boyutları, yönler veya aygıtlarda mükemmel görünmelerini sağlayın.

Adobe InDesign CC 11.1.0.122 2015 32 Bit 64 Bit Full Türkçe indir

Devamı
Adobe Illustrator CC 2015 TR ENG 32 64 Bit Full

Adobe InDesign CC 2015 32 64 Bit Türkçe İngilizce MultiLanguage Full indir


Grafiksel çalışmalarda popüler olarak kullanılan Adobe Illustrator CC yazılımı ile çalışmalarınızı daha uzmanca yapabilirsiniz. Program 32 bit ve 64 bit sistemleri destekler. Türkçe dahil bir çok dilde kullanabilirsiniz. Almanca, Arapça, Fransızca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca ve daha bir çok dilde kullanmanız mümkün. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisinde keygen dll dosyası ve videolu anlatım mevcut. Programı kurarken hangi dili seçerseniz o dilde kurulur. Sonrasında dil değiştirme gibi bir seçeneğiniz maalesef yok. Eğer başka bir dile kullanmak isterseniz, programı tekrar kurmanız gerekir.
Devamı
GraphiSoft ArchiCAD v20 Build 3008 x64 Full İndir

ArchiCAD v20 full indir


Programın son sürüm güncel halidir. Hızlı linklerden sorunsuz bir şekilde download edip full olarak kullanabilirsiniz. 64 bit desteklidir, 32 bit sistemlerde çalışmaz. Yeni 2015 güncel build 4013 full versiyon linkleri eklendi. Türkçe dil desteği yok fakat Türkçe yama ile bu olayı çözebilirsiniz. Uygulama mimarlar için üretilen 3B BDT (CAD) yazılımı olup program istenilen bakış açısına uygun gerçek üç boyutlu görüntüyü, çerçeve, gerideki çizgileri gizlenmiş, renklendirilmiş veya foto realistik görüntüleri program veya modül değiştirmeden tek bir komutla elde edebilmektedir, kısaca tasarım ve modelleme programıdır diyebiliriz.


ArchiCAD 2015 v19 Full Download

Devamı