SamDrivers 2015-15.16   Güncell Türkçe Full İndir

SamDrivers 2015-15.16 Güncell Türkçe Ücretsiz İndir


SamDrivers driver bulma ve güncelleme programıdır, İçeriğindeki 5 driver programını bir arada barındıran bu program sayesinde online ve ofline olarak format sonrası tüm driverlarınız sorunsuz şekilde yükleyebilirsiniz. Ofline modu saysinde İnternet bağlantısına gerek duymadan da bilgisyarınızdaki tüm sürücüleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Program bilgisayarınızı otomatik olarak tarar ve eksik ve güncel olmayan sürücülerinizi tespit edip ve kendisi kısa bir sürede yükler. İçerdiği Driver Programları sırasıyla DriverPack Solution Plus, Drivers Installer Assistant, DriverX, SnappyDrivers Installer'dir.


!!! YENİ GÜNCEL VERSİYON !!!
Devamı
SamDrivers v15.20 Full Versiyon İndir
SamDrivers v15.20 Full Türkçe Tek Link indir


Full versiyon SamDrivers programıyla bilgisayarınızın sürücülerini bulup yükleyebilir, güncel olmayanları güncelleyebilirsiniz. Driver programı arayanlara alternatif bir yazılım olup format sonrası bilgisayarınızın driverlarını otomatik olarak bulup zahmetsizce yükleyebilirsiniz.

SamDrivers v15.20 Full Versiyon İNDİR

Devamı
Snappy Driver Installer R166 Multilingual Full İndir

Snappy Driver Installer Full İndir

32 bit ve 64 bit sistemleri destekleyen portable olarak kullanabileceğiniz driver paketidir, internet bağlantısı gerektirmeyen DriverPack Solutiona alternatif bir driver bulma ve güncelleme programıdır. Format sonrası driver bulmada zorlananlar için ideal bir uygulama olan Snappy Driver Installer yazılımı DriverPack Solution ve Drivers Installer Assistant 'tan hem hızlı hemde bunlarda aldığınız hataları almayacağınız bir uygulamadır.

Snappy Driver Installer R166 Multilingual Full İNDİR

Devamı
Snappy Driver Installer R156 Multilingual Full İndir

Snappy Driver Installer R156 Full İndir

Portable olarak kullanabileceğiniz driver paketi olup Snappy Driver Installer yazılımı bilgisayarınızdaki driverlerinizi bulmada ve güncellemede kullanabileceğiniz Türkçe dil desteği olan driverpack solutiona alternatif bir driver programıdır. İnternet bağlantısı olmadan kullanabileceğiniz, kurulum gerektirmeyen (portable) all in one bir uygulamadır. Format sonrası driver bulmada zorlananlar için ideal bir uygulamadır. 32 ve 64 bit sistemleri desteklemektedir. DriverPack Solution ve Drivers Installer Assistant 'tan hem hızlı hemde bunlarda aldığınız hataları almayacağınız bir uygulamadır.

Snappy Driver Installer R156 Multilingual Full İNDİR

Devamı
SamDrivers v14.11 Full Multilanguage Full İndir


Full sürüm SamDrivers driver bulma ve güncelleme programı içerdiği 5 driver programıyla online ve ofline olarak format sonrası sürüclerinizi bulabileceğiniz harika bir driver programıdır. İnternet bağlantısı olmadan, bilgisayarınızı otomatik olarak tarar ve eksik ve güncel olmayan sürüclerinizi tespit eder ve kendisi yükler. İçerdiği Driver Programları sırasıyla DriverPack Solution Plus, Drivers Installer Assistant, DriverX, SnappyDrivers Installer'dir.

SamDrivers v14.11 Full Multilanguage Full İNDİR

Devamı
Snappy Driver Installer R142 Multilingual (Türkçe) Full İndir


Tam sürüm Snappy Driver Installer yazılımı bilgisayarınızdaki driverlerinizi bulmada ve güncellemede kullanabileceğiniz SamDrivers tabanlı, 32 ve 64 bit sistemleri destekleyen, güncel veritabanı içeren, programlama dili C/C++ olan, Türkçe dil desteği olan driverpack solutiona alternatif bir driver programıdır. İnternet bağlantısı olmadan kullanabileceğiniz, kurulum gerektirmeyen (portable) all in one bir uygulamadır. Format sonrası driver bulmada zorlananlar için ideal bir uygulamadır.

Snappy Driver Installer R142 Multilingual (Türkçe) Full İNDİR

Devamı
Snappy Driver Installer R141 Türkçe Full Tek Link İndir


Uygulama samdrivers tabanlı driver bulma ve güncelleme programıdır. İnternet bağlantısı olmadan 32 bit ve 64 bit sistemlerde eksik sürücülerinizi bulur ve otomatik kurar, ayrıca güncel olmayan sürücülerinizi de günceller. Şuan için en güncel driver paketini içerir ve sisteminize en uygun olanı otomatik olarak kurar. Türkçe dil desteğide eklidir.

Snappy Driver Installer R141 Türkçe Full İNDİR

Devamı
SamDrivers v14.10 Multilingual 2014 Full İndir


Program driver bulma ve güncelleme programı olup bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu güncel driverleri otomatik olarak yükleyen programın full edition sürümüdür. Samlab tarafından geliştirilen bu AIO pakette 4 adet driver paketi bulunmaktadır. Snappy Driver Installer R139 Türkçe güncel olarak yine SamDrivers paketi içerisinde mevcuttur.

SamDrivers v14.10 Multilingual Full İNDİR

Devamı
Snappy Driver Installer R137 Full


Driverlarınızı otomatik kurmada kullandığımız DriverPack Solution, Drivers Installer Assistant, SamDrivers tarzında bir yazılım olup SamDrivers veritabanını kullanmaktadır. Diğerlerinden farklı olarak DriverPack Solution ve Drivers Installer Assistant 'tan hem hızlı hemde bunlarda aldığınız hataları almayacağınız bir uygulamadır. Sürücü veritabanı SamDrivers v14.8.2 driverlarını içermekte olup üzerine 16 Eylül 2014 tarihi itibariyle driverler güncellenmiştir. Kısacası 16.092014 itibariyle günceldir. 32 ve 64 bit sistemleri desteklemektedir. Diğer driver rogramlarında hata alanlara denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Snappy Driver Installer R137 Full İNDİR

Devamı
SamDrivers v14.9 Full


Uygulama driver bulma ve güncelleme programı olup bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu güncel driverleri otomatik olarak yükleyen programın full edition sürümüdür. Samlab tarafından geliştirilen bu AIO pakette 4 adet driver paketi bulunmakta olup pakette DriverPack Solution v14.9 Revision 419; Drivers Installer Assistant v6.4.28; Snappy Driver Installer v0.2.133; DriverX v3.05 ve Drivers Backup Solution v3.90.21 bulunmaktadır. Uygulama tüm Windows sürümleri için (32 Bit ve 64 Bit) ve Windows 8.1 Update donanımını otomatik olarak algılayacak, driverlerinizi otomatik olarak yükleyebileceksiniz.

SamDrivers v14.9 Full İNDİR

Devamı