J.River Media Center v22.0.95 Full İndir

J.River Media Center Full indir


Yeni güncel son sürüm linkleri eklendi. Full sürüm J.River Media Center yazılımı gelişmiş özellikleriyle ses, müzik ve resim dosyaları için komple bir multimedya oynatıcı programıdır. Programın müzik ve video cd oluşturma, ayrica apple ipod desteği, televizyon izleme özelliği gibi bir çok özelliği mevcut olup gelişmiş özellikleriyle kullanışlı bir programdır.
Devamı
DFX Audio Enhancer v12.021 Full + Katılımsız indir

DFX Audio Enhancer Full indir


Programın katılımsız ve normal kurulum dosyaları eklendi. Katılımsız ve full sürüm DFX Audio Enhancer yazılımı Winamp, Windows Media Player, RealPlayer, Musicmatch ve JRiver için tasarlanmış bir eklenti olup müzik dinleme deneyiminizi mp3, windows media, internet radyo ve diğer müzik dosyalarının ses kalitesini geliştirerek arttırıyor. DFX ile bilgisayarınızın sesini zengin stereo (çoklu ses) sistemli mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz.
Devamı
AIMP v4.10 Build 1831 Türkçe + Portable + Katılımsız

Katılımsız AIMP Full 2016 indir


Normal sürüm + portable + katılımsız sürüm eklendi, dilediğinizi indirebilirsiniz. Build numarası 1695. Full versiyon ve Türkçedir. AIMP Müzik dinleme programının Türkçe ve katılımsız versiyonu. Winamp'ın yerini doldurabilecek sağlam bir müzik oynatıcı olan AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor. Winamp'ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor.
Ableton Live Suite Full 9.6.2 x32 x64  Full İndir

Ableton Live Suite Full Ücretsiz İndir

Ses müzik geliştirme programı olarak kullanabilirsiniz. Yeni hızlı download linkleri eklendi. Ableton Live Suite profesyonel olarak müzik ile uğraşanlar için geliştirilmiş bir programdır. Program ile Post prodiksiyon dahi yapabiliyorsunuz. DJ lerin tercih ettiği program size 390 dan fazla davul seti, 3000 üzerinde akustik enstürman ses ve efektleri sunuyor. Orkestral yaylılardan bakırlı sazlara, klasik gitardan harp'a kadar geniş bir çok enstürmanı destekleyen bu program ile ister DJ olun, ister müzik tasarımcısı olun, isterseniz de müzik dinleyeni olun; müzikten anlayan biri iseniz ve müzik ile uğraşmayı seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz...
Devamı
EZ CD Audio Converter Ultimate Türkçe v4.0.9.1 Full

MP3 Dönüştürme Programı Türkçe Full


Türkçe ses müzik mp3 dönüştürme programı arayanlar için ideal bir program. Türkçe ve tam sürüm bir programdır. Programı Download edip full olarak kullanabilirsiniz. Uygulama müzik CD'lerinizi kayıt edebileceğiniz, ses dosyalarınızda dönüştürme işlemlerinizi yapabileceğiniz, kişisel MP3, veri CD yada DVD'lerinizi kolaylıkla oluşturabileceğiniz ses dönüştürme programları arasında en kapsamlı ve en başarılı programlardan birisidir. Yeni 64 bit sürüm linkleri eklendi. 32 bit ve 64 bit sürüm linkleri de silinmedi, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
AnyMP4 Ses Müzik Dönüştürme Programı Full

AnyMP4 Audio Converter 6.5.10 Full indir


Ses müzik dönüştürme programı olan AnyMP4 Audio Converter yazılımı ile elinizde bulunan ses veya müzik uzantılı dosyaları birbirleri arasında dönüştürme yapabilirsiniz. Program yalnızca ses uzantılarını değil video uzantılı dosyaları da ses uzantılı dosyalara çevirebilmektedir. Ses dosyası uzantıları olan MP3, WAV, WMA, ALAC, M4A, AAC, AC3, AIFF, MKA ve daha bir çok ses uzantılı dosyaları birbirleri arasında dönüştürme yapabilir ve video uzantıları olan MTS, MP4, MOV, M4V, MKV, FLV, AVI, WMV gibi bir çok video uzantılı dosyaları da ses dosyalarına dönüştürme yapabilirsiniz.
Devamı
Cool Record Edit Pro Deluxe 9.1.5 Full Ses Düzenleme Programı

Ses Dosyası Düzenleme Programı Full indir


Cool Record Edit Deluxe full indir. Dosya içerisinde hem pro sürümü hem de deluxe sürümü var. Deluxe sürümü daha gelişmiş sürümdür. Cool Record Edit Deluxe programı ile profesyonel bir şekilde ses düzenleme araçları bulunmaktadır. Audio cd çoğaltma ripleme kopyalama veya ses oluşturma gibi ve yazma etiket ekleme ve daha fazlası Cool Record Edit Deluxe programında. Programı full olarak kullanabilirsiniz. Yeni hızlı güncel linkler eklendi.
Devamı
SRS Audio Sandbox 1.10.2.0 x86 x64 Ses Kalitesini Arttırın

SRS Audio Sandbox Full indir


32 bit ve 64 bit desteklidir. Benim de kullandığım güzel ve kaliteli bir programdır. Windows'a ait ses ayarlayıcısından daha öte bir ses yükseltme ve kalite arttırma programıdır. Eğer bir ses sisteminiz varsa beni o zaman anlayacaksınız :) Hele ki 5+1 kolonlarınız var ise daha da güzel oluyor. Program bilgisayarınıza takılı lan bir ses sistemini ve ses kartını otomatik olarak tanıyor. Normal küçük kolonlar ile fazla bir fark anlayamazsınız. Ses sistemi kullanıpta ses kalitesini arttırmak isteyenlere güzel bir eklenti, program kendisini ses kartına entegre ederek çalışır ve sesdeki kaliteyi anlaşılır bir şekilde fark edebilirsiniz. Film, müzik ve oyunda ayrı özellikleri kullanarak daha yüksek performans elde edebilirsiniz. Programın kurulumu ve full yapılışı hakkında video eklendi, bakarak full sınırsız yapabilirsiniz.
Devamı
SRS HD Audio Lab 1.1.25.0 GOLD Sürüm Full İndir

SRS HD Audio Lab 1.1.25.0 GOLD Ücretsiz Full İndirSRS HD Audio Labsorunsuz ses kalitesi elde etmek için yapılmış bir Programdır. Programın boyutundan da anlaşılacağı gibi gayet başarılıdır. 5+1 ses sistemi desteği vardır ve ayrıca notebook desteği de mevcuttur eğer notebook kullanıcı iseniz ve ses seviyesi ve kalitesinden memnun değilseniz bu program ile yüksek ses kalitesine ulaşabilirsiniz.
Devamı
EZ CD Audio Converter Ultimate v44.0.4.1 Portable Türkçe Full

Müzik Ses Dönüştürme Programı Türkçe Full


En kapsamlı ses dosyası dönüştürme programlarından biri olan EZ CD Audio Converter Ultimate yazılımı kullanımı oldukça basittir, kolay arayüzü sayesinde menüler içerisinde kaybolmadan ses dosyası çeviri işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Buna ek olarak müzik cd'lerinizi bilgisayar ortamına aktarmak içinde kullanabilirsiniz yani teknik deyim ile ses cd'lerinizi kolayca rip yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde programı daha kolay kullanabileceksiniz. Ek programa gerek kalmada dönüştürdüğünüz ses dosyalarınızı direkt olarak cd'ye yazabilirsiniz. Bunlara ek olarak müzik dosyalarınız için amazon vb. sitelerden meta bilgileri alabilirsiniz. Korumalı cd'leride program ile aşmak mümkündür.