Ashampoo Uninstaller 2017 Türkçe Full + Portable

Ashampoo Uninstaller 2017 indir


Program kaldırma yazılımı olan Ashampoo Uninstaller isimli program ile bilgisayarınızdaki programları sorunsuz bir şekilde kaldırabilir silebilirsiniz. Programın normal kurulumlu ve portable sürümünü ayrı olarak ekledim. Full ve Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Eğer kurulum yapmadan çalıştırmak isterseniz portable olanını kullanabilirsiniz. Ashampoo Uninstaller programı ile bilgisayarınızdan bir program kaldırdığınızda o programın tüm kalıntılarını bilgisayarınızdan siler ve kalıntı bırakmaz.
Soft Organizer v6 Final Portable Full indir

Soft Organizer indir


Uygulama yazılım kaldırma aracı olup programları kuran ve tamamen kaldıran kolay kullanımlı bir uygulamadır. Güncel son sürüm linkleri eklendi. Program silme yazılımı bilgisayarınıza yüklenen programların bilgisayarınızda depoladığı dosyaları ve sistem girdilerini raporlar ve kaldırmak istediğinizde tümünü siler. Böylece program kayıt defteri girdilerini temizleme işlemiyle kötü amaçlı programların bilgisayarınızda kendi kendine yeniden yüklenmesine engel olur.
Uninstall Tool Türkçe 3.5.0 Build 5505 Final + Portable

Türkçe Uninstaller Programı x86 x64 Full indir


Dosya içerisinde portable sürümü de mevcut. Portable uninstaller programı olarak da kullanabilirsiniz. Uninstall Tool programı gelişmiş bir program kaldırma yazılımıdır. Bazen bazı programlar silinirken inat eder ve programı kaldırmak zorlaşır. Türkçe Uninstall Tool ile bu zor zamanlarınızda rahat edebilir. O inatçı programı bu inatçı yazılım ile sorunsuzca kaldırabilirsiniz. Normalde programlar bilgisayardan kalkar iken genelde iz bırakırlar, kayıt defteri vs mutlaka bilgisayarda izleri kalır. Uninstall Tool aracılığı ile bu izlerden de tek tuşa basarak kurtuluyorsunuz.
Devamı
Uninstall Tool Türkçe 3.5.0 Build 5505 Türkçe Full Versiyon İndir

Uninstall Tool yazılımı ile programları kaldırdığınızda bilgisayarınızda kalıntı bırakmaz. Uninstall Tool, Windows'un klasik program kaldırma özelliğine karşın daha detaylı olarak bu işlemi yapmaktadır. Gerek Windows'un program kaldırma özelliği gerek programların kaldırma özelliklerinde öyle ya da böyle gereksiz veriler kalabiliyor. Bu gibi veriler zamanla bilgisayarımızın yavaşlamasına neden oluyor. Program Türkçe olduğu için kullanımı basittir. Programı çalıştırın ve kaldırılması gereken program üzerine tıklayıp temiz bir şekilde bilgisayarınızdan silin.
Devamı
IObit Uninstaller Pro Türkçe İndir + Portable

IObit Uninstaller Pro 6 Türkçe Full Ücretsiz İndir

Programın portable sürümü de eklendi, dileyen portable olarak da kullanabilir. IObit Uninstaller Türkçe yeni güncel full versiyon. Yazlım kaldırma programı olan IObit Uninstaller yazılımı ile bilgisayarınızdaki kurulu olan programları kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. IObit Uninstaller programı size çok kolay bir şekilde program klasör ve windows güncellemeleri de dahil kaldırabilme imkanı sunar. Silemediğiniz programları IObit Uninstaller sayesinde kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Güçlü tarama özelliği sayesinde kaldıracağınız programları kalıntısız olarak silebilirsiniz böylece bilgisayarınız yavaşlamamış olur. Programın arayüzü oldukça kullanışlı ve kolaydır. TÜRKÇE de dahil olmak üzere 41 den fazla dil seçeneği mevcuttur. Güvenli yazılım kaldırma programı olarak kullanabilirsiniz. IObit Uninstaller yazılımının katılımsız sürümü de eklendi.


GÜNCEL SON SÜRÜM !!!
Display Driver Uninstaller Türkçe indir

Display Driver Uninstaller indir


Nvidia Ekran kartı kaldırma programı olan Display Driver Uninstaller yazılımı ile ekran kartı sürücüsünü sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Kayıt defterine gereksiz bilgi ve girdi bırakmadan temiz bir şekilde kaldırır. AMD NVIDIA ATI gibi ekran kartı sürücülerinde bile hiç bir sorun çıkarmaz. Program Türkçe olduğu için kullanımı oldukça basittir. Programı güvenli modda başlatmanız gerekiyor. Program üzerinde otomatik güvenli mod (safe mod reboot) ayarı mevcut. Versiyon numarası: v17.0.0.0.
Devamı
Geek Uninstaller Türkçe Portable indir v1.4.0.82
Geek Uninstaller Türkçe Portable Full indir

Portable uninstall programı olan Geek Uninstaller yazılımı ile bilgisayarınızdaki programları kalıntı bıraktırmadan kaldırabilir ve tamamen silebilirsiniz. Bazı programlar ekle kaldır kısmından kalkmayabiliyor. Bu gibi programları Geek Uninstaller yazılımı ile sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Yeni güncel sürüm eklendi.

Program portable halindedir. Yani kurulumsuz çalışan bir programdır. Tıkla çalıştır mantığı ile çalışır. Full olarak kullanabilirsiniz.
Wise Program Uninstaller 1.93 Build 101 Türkçe + Portable

Wise Program Uninstaller Full Türkçe + Portable indir


Yeni güncel son sürüm linkleri eklendi. Türkçe ve full versiyon olarak download edebilirsiniz. Portable sürümü de eklendi. Wise Program Uninstaller yazılımı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yüklü olan programlarınızı kaldırmaya yarayan ücretsiz bir programdır. Kaldırma işleminin yanında Office, Adobe gibi yazılımları onarma özelliğine de sahip program inatçı ve sorunlu yüklemeleri de zorlu kaldırma özelliğiyle öne çıkıyor. Yazılım, yükleme sonucu oluşan program kalıntılarını temizleme, program arama ve Windows 10 desteği gibi gelişmiş ve kapsamlı özelliklere de sahip.
Absolute Uninstaller v5.3.1.21 Full
Absolute Uninstaller Full indir

Bilgisayarınızda kurulu olan programları temiz bir şekilde kaldırabilir ve programlardan kalıntı kalmamasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın program ekle-kaldır bölümünde olan olmayan tüm programları silmeye yarayan yazılım kaldırma aracı olup ekle-kaldır listesinde olmayan programları bulup bütün uzantılarıyla birlikte silebilir. Bu programı çok iyi yapan ise Windows'un izin vermediği programları silecek kadar güçlü olmasıdır.
Devamı
Soft4Boost Any Uninstaller v6.9.1.523 Türkçe Full

Soft4Boost Any Uninstaller Full indir


Türkçe uninstall programı olan Soft4Boost Any Uninstaller yazılımı ile bilgisayarınızdaki programları sorunsuz ve temiz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınızda kurulu olan programları kaldıramadığınızda imdadımıza yetişen ve bu programların geride bıraktıkları kayıt/dosya kalıntılarıyla beraber tamamen kaldırmanızı sağlayan basit ve performanslı bir alternatif uninstaller uygulamasıdır. Uygulama programı kaldırdıktan sonra yazılımın artık dosyalarını ve kayıt defteri girdilerini tarayarak ürünü tamamen kaldırmanızı sağlar.
Devamı