11

VEGAS Pro 17.0.0.452 Çoklu Dil 64-Bit

Dosya Yükle


VEGAS Pro Sony

*VEGAS Pro Full İndir
*VEGAS Pro Nasıl Full Yapılır

 

VEGAS Pro yazılımı ile video oluşturabilir veya düzenleme yapabilirsiniz. Profesyonel çalışmalar yapabileceğiniz bu yazılımla yotube video hazırlama işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Örneğin youtube video çekerken kendinizi ekranda / videoda sağ veya sol alt köşede gösterebilirsiniz. Yazılım kurulurken 4 adet dil seçeneği yani çoklu dil seçeneği ile kuruluyor fakat içerisinde Türkçe bulunmuyor. İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca olarak dil desteği sağlıyor. Programda bulunan onlarca efekt sayesinde videolarınıza renk katabilir ve daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Programın bir çok eklentisi bulunmakta ve o eklentileri de kullanırsanız, programa yeni özellikler eklendiğini göreceksiniz. Elinizde kamera ile çekilmiş videolarınız var ise efekt ekleyebilir, müzik ekleyebilir ve bir takım renklendirmeler yapabilirsiniz. Programı nasıl ful yapacağınız hakkında aşağıda resimli anlatım ekledim. Umarım işinize yarar.

 

 

VEGAS Pro Nasıl Full Yapılır Resimi Anlatım

 1-) Programı kurun (çalıştırmayın) ve indirmiş olduğunuz winrar dosyası içerisinde bulunan klasörü dışarı çıkardığınızı varsayarak, FiX klasörünün içerisine girip Protein klasörü ve Vegas170.exe isimli dosyayı kopyalayın.

 

 

2-) Programın kısayolu üzerinde sağ klik yaparak Dosya konumunu aç seçeneği ile yazılımın kurulu olduğu dizine gidin.

 

 

3-) Kopyalamış olduğunuz klasörü ve exe dosyasını sağ klik yaparak programı kurulu olduğu dizine yapıştırın ve gelen sorulara değiştir diyerek dosyaların değişmesini sağlayın.

 

 

4-) Daha sonra programı çalıştırıp full ve sınırsız olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere program full ve sınırsızdır.

 

indirme linkleri

Turbobit.Net

DosyaYukle.Club

XUpload.Net

Boyut: 702 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Upgrade to Turbo

Cesur