MiniTool Partition Wizard Pro Ultimate + Bootable iso

MiniTool Partition Wizard Pro Ultimate + Bootable iso Full indir


MiniTool Partition Wizard Pro Ultimate yazılımı diskleriniz üzerinde bir takım kopyalama, birleştirme, silme, genişletme, biçimlendirme veya kesme gibi işlemleri yapmanıza olanak sağlar. Windows Partition yönetim programı olan MiniTool Partition yazılımı ile HDD üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz. Programın exe ve bootable iso dosyası ayrı olarak paylaşıldı. Bootable iso dosyasını cd veya usb'ye yazdırıp kullanabilirsiniz.
Devamı
AOMEI Backupper Technician Plus WinPE Boot ISO + Portable Exe

AOMEI Backup Plus Full indir


Bilgisayar yedekleme ve geri yükleme programı olan AOMEI Backupper yazılımı ile bilgisayarınızı tam yedekleme veya klasör dizin yedekleme olarak işlem yapabilirsiniz. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki aracı kullanmanız gerekiyor. Program iso bootable ve exe portable olarak ayrı şekilde ekledim. Profesyonel bilgisayar yedekleme programı arayanlar için ideal bir yedekleme programıdır. Disk bölümlerini ayrı şekilde yedekleme yapabilir veya bilgisayarınızın tam yedeğini alabilirsiniz.

Size şöyle bir tüyo verebilirim. Diyelim ki bilgisayarınız Windows 7 veya Windows 8 ve siz Windows 10 a yükseltme yapmak istiyorsunuz fakat yükseltmeden sonra işletim sistemini beğenip beğenmeyeceğiniz konusunda düşüncelisiniz. İşte bu gibi durumlarda bilgisayarını
Devamı
Runtime GetDataBack for NTFS & FAT v4.30 (x32 - x64)

Runtime GetDataBack for NTFS & FAT Full


Program 32 bit ve 64 bit sistemleri desteklemektedir. Runtime GetDataBack veri kurtarma yazılımı NTFS ve FAT isimli dosya sistemlerini desteklemektedir. Artık dosyalarınıza format, fdisk, virüs saldırısı, güç veya yazılım hatalarından herhangi birisi yüzünden ulaşamadığınız da sorun olmayacak. Dosyalarınızı geri dönüştürüp kurtarabileceksiniz.
Türkçe Veri Kurtarma Programı Wise Data Recovery + Portable Full indir

Wise Data Recovery + Portable Full indir


Veri kurtarma programı olan Wise Data Recovery yazılımı Türkçe ve kullanımı oldukça kolaydır. Silinen resim fotoğraf müzik video excel word power point ve aklınıza gelen tüm silinmiş dosyaları geri getirmeniz mümkün. Programın portable sürümü de dosya içerisinde mevcut. Program, indirilmesi, kolay olan upload sitelerine yüklendi. Önceden bu kadar veri kurtarma programı yoktu ve kullanıcılar bunun bilincinde değildi ve ver kurtarma şirketlerine yüksek miktarlarda ücretler ödeniyordu. Şimdi ise bir tık ile bazen 100 megabyte bazen ise 100 gigabyte veriyi kurtarabiliyoruz.
Syncovery Pro Full 7.53 Build 367 x86 x64 indir + Portable

Syncovery Pro Full indir


Bilgisayar yedekleme programı olan Syncovery Pro yazılımı ile dosyalarınızı ayrı ayrı veya bilgisayarınızın tam yedeğini alabilirsiniz. Enterprise sürümüdür, portable sürümü de dosya içerisinde mevcut. Syncovery, bilgisayarınızı yedekleyebileceğiniz yedek alma programı olup program sabit diskleri, ağ driverlerini ve diğer bağlı birimleri destekler. Ayrıca FTP, SSH, HTTP, WebDAV, Amazon S3, ve Google Docs desteği mevcuttur. 32 bit ve 64 bit desteklidir. Yedekleme işlemini manuel yapabilir veya yedekleme planı oluşturabilir; oluşturulan yedekleme planına göre yedekleme işlemi yapılır ve belirtilen alana yedek dosyaları yüklenir. Yedekleri sıkıştırabilir ve 256-Bit AES ile şifreleyebilirsiniz. Portable sürüm de eklendi, portable bilgisayar yedekleme programı olarak da kullanabilirsiniz.


Syncovery Full İNDİR

Resim Fotoğraf Kurtarma Programı - Total Photo Recovery

Total Photo Recovery 3.8.0.300 Full indir


Silinmiş resim veya fotoğraflarınızı bu program ile geri getirme veri kurtarma yapabilirsiniz. Total Photo Recovery yazılımı ile, yanlışlıkla veya bilerek sildiğiniz fotoğraf ve resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Bazen format sonrasında da fotoğraflarınızı yedeklemediğinizi hatırlar ve bu resim kurtarma programını kullanabilirsiniz.
Devamı
Android SMS + Rehber Kurtarma Programı - Coolmuster

Android SMS + Contacts Recovery 2.2.107 Full indir


Android cihazlar için geliştirilmiş olan Android SMS + Contacts Recovery isimli program ile android tablet veya telefondan, silinmiş sms veya rehber verilerini geri getirebilir veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Yani sizin veya bir başkasının olan android telefondan silinen tüm mesaj ve rehber verilerini tekrar geri getirebilirsiniz.
Devamı
EaseUS Partition Master Technician 11.0 (HDD Bölümleme-Düzenleme)

EaseUS Partition Master Technician 11.0 WinPE Edition Full indir


Easeus Partition Master bir disk bölümleme yazılımıdır, bir fizilsel diskinizi istediğini kadar parçalara ayırabilirsiniz, c,d,e,f,g v.s, üstelik böldüğünüz parçaların formatınıda siz belirlersiniz, önceden bölünmüş disklerin kapasitelerini değiştirebilirsiniz aynı zamanda. Yerel driverleri ile istediğiniz bölme, formatlama, silme ve yeniden boyutlandırma işlemlerini Windows açık durumda iken yeniden başlatmaya ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.
Devamı
Ücretsiz Veri Kurtarma Programı - ThunderSoft Free Data Recovery

ThunderSoft Free Data Recovery 5.0 Full indir


Ücretsiz veri kurtarma programı olan ThunderSoft Free Data Recovery yazılımı ile silinmiş dosyaları geri getirebilir ve veri kurtarma yapabilirsiniz. Program ile hafıza kartları usb ve sd kartlar için de veri kurtarma yapabilirsiniz. Programda normal tarama ve derin tarama seçenekleri mevcut. Geri dönüşüm kutusuna gidip oradan da silinen dosyaları dahi geri getirmeniz mümkün. Program ücretsiz olduğu için serial vs girmeden yasal olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
R-Studio 8.0 Build 164541 Network Edition Katılımsız Full

R-Studio katılımsız indir


Veri kurtarma programı olarak kullanılan R-Studio yazılımı ile silinen dosyalarınızı, mp3 video, resim, jpg, png, gif, jgep, avi, mp4 ve aklınıza gelen tüm dosyaları kurtarabilir, geri getirebilirsiniz. R-Studio silinen verileri derinlemesine tarar ve size en iyi sonucu verir. Katılımsız full verisyondur. Network Edition sürümüdür.