Allavsoft Video Downloader Converter indir

Allavsoft Video Downloader Converter Full indir


Hem video indirme hem video dönüştürme programı olan Allavsoft Video Downloader Converter yazılımı ile videoyu indirirken dilediğiniz bir video uzantısına veya bir ses uzantısına dönüştürme yapabilirsiniz. Program ile (4K), 3D video, HD 2k, HD 1080p, HD 720p, ve standart kalitede 480p, 360p, ve 240p kalitede videolar indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları aynı zamanda MP3, WMA, WAV, AAC, AAC, Apple Lossless M4A, AIFF, RA, FLAC, OGG, AU ve daha bir çok ses uzantısına dönüştürme yapabilirsiniz.
Devamı
MAGIX Vegas Pro Full v14.0.0 Build 244 Suite indir

MAGIX Sony Vegas Pro Full indir


Program online olarak kurulur, dosya içerisinde patch mevcut. Kurulumdan sonra ptach ile full yapabilirsiniz. Sony Vegas Pro yeni ismi ile MAGIX Sony Vegas Pro 14 olarak 2017 sürümü piyasaya sunuldu. En gelişmiş ve en iyi video düzenleme programı olarak bilinen MAGIX Sony Vegas Pro yazılımı profesyonel bir ses müzik ve video düzenleyici programdır. Müziklere seslere veya videolara efektler ekleyebilir ve dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. 64 bit sistemler içindir. Sony Vegas Pro Suite ve MAGIX Sony Vegas Pro linkleri ayrı olarak verildi.
Devamı
Youtube Video İndirme Programı Türkçe Full İndir

Youtube Video İndirme Programı Full indir


Youtube video indirme programı ile video indirebilir mp dönüştürme yapabilirsiniz. Youtube Video Downloader Pro full versiyon ile youtube, facebook ve diğer popüler olan bir çok video sitesinden video indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videonun urlsini kopyalayıp programdaki indirme yerine yapıştırıp indir butonuna tıklayınca ilgili video inmiş oluyor.
Devamı
Youtube Downloader Pro HD v5.8.2.0.2 + Katılımsız + Portable indir

YTD Video Downloader Pro Türkçe Full İndir


Youtube video indirme programı olan Youtube Downloader Pro yazılımı ile youttube video indirme sitesinden dilediğiniz videoyu bir çok uzantıda indirebilirsiniz. Program Türkçe dil desteklidir. Programın normal kurulum dosyası, katılımsız kurulum dosyası ve portable sürümü de eklendi. Program yalnızca youtube dedğil 50 den fazla video sitesini desteklemektedir. İndireceğiniz videonun uzantısını öncesinden belirleyebiliyorsunuz. MP3, MP4, avi vb bir çok video uzantısına çevirerek indirebiliyorsunuz. Programı full kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial veya keygeni kullanabilirsiniz.
VSO Downloader Ultimate Türkçe Full v5.0.1.31
VSO Downloader Ultimate Türkçe indir

Programın normal kurulum ve portable sürümü ayrı olarak eklendi. Türkçe video indirme programı olan VSO Downloader Ultimate yazılımı ile video sitelerinden video indirebilir ve bir ses veya video uzantısı olarak kaydedebilirsiniz. Program hemen hemen tüm video sitelerini desteklemektedir. Tabi en başta youtube ve facebook geliyor, diğer tüm video sitelerini de desteklemektedir. Programı full kullanabilmeniz için dosya içerisinde gerekli araç ve gereçler mevcut.
Devamı
DivX Plus Pro 10.7.3 Full indir + Portable

DivX Plus Pro Full indir


Program 4k Video oynatma özelliğine sahiptir. DivX Plus Pro Video Oynatıcısı ile tam bir film keyfi yaşayabilirsiniz. DivX Plus Pro Video Player ile hemen hemen tüm videolu açabilir ve sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. DivX Plus Pro ile DivX, AVI, MKV, MP4 ve MOV gibi yüksek çözünürlük gerektiren video formatlarını da sorunsuz bir şekilde seyredebilirsiniz. Program içerisinde aynı zamanda aşağıdaki yazılımlarda mevcut.


DivX Plus Pro Video Player 10.4 Full İndir Tm Sürüm Ücretsiz

SecurityCam v2.1.0.3 indir

SecurityCam indir


Güvenlik kamerası yapma programı olan SecurityCam isimli yazılım sayesinde bilgisayara bağlayabilceğiniz bir kamerayı, güvenlik kamerasına dönüştürebilirsiniz. Kamera hareket algıma gibi durumlarda ayarladığınız bir seste uyarı verir, resim çeker yada kayıt yapmaya başlar.
Devamı
Any Video Converter Pro + Ultimate Türkçe Full + Katılımsız + Portable

Video Converter Ultimate indir


Not: Ultimate ve professional sürümleri ayrı olarak eklendi. Portable, katılımsız veya normal sürüm olarak indirip kullanabilirsiniz.Türkçe video dönüştürme programı olan Any Video Converter programı ile bir çok video dosyasını birbirleri arasında dönüştürebilirsiniz. Programla aynı zamanda video kayıt yapabilirsiniz. Any Video Converter Ultimate çok yönlü bir video dönüştürme yazılımıdır. Masaüstü faaliyetlerini video şeklinde kayıt edebilme, video sitelerinden kayıt yapabilme, dvd ripleme ve video dönüştürme gibi özellikleri olan geniş kapsamlı bir programdır. Ayrıca videolar üzerinde kesme, kırpma ve özel efektler uygulama gibi düzenlemeler yapabilirsiniz. Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde bir çok işinin tercih ettiği bir programdır. Programın normal ve katılımsız sürümü ayrı olarak eklendi.
Wondershare Filmora v8.1.0.15 + Portable Full

Profesyonel video düzenleme programı olan Wondershare Filmora yazılımı ile video oluşturma ve video düzenleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Salyt, sunum vb görseller hazırlayabilirsiniz. Programın kendi içerisinde bulunan şablonları kullanarak da kendinize güzel görsel videolar hazırlayabilirsiniz. Programın portable hali de ayrı olarak eklendi. Kurulum yapmadan denemek isterseniz, portable halini deneyebilirsiniz. Ayrıca efekt paketi de eklendi, böylelikle videolarınıza farklı efektler ekleme yaparak videolarınızı daha dikkat çekici ve güzel yapabilirsiniz. Programı full olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
Ashampoo ClipFinder Türkçe HD Full indir v2.49

Ashampoo HD ClipFinder Türkçe Full indir Serial


Video indirme ve dönüştürme programı olan Ashampoo ClipFinder yazılımı aslında bir klip arama bulma programı olarak da kullanılmaktadır. Popüler olarak kullanılan video sitelerinden dilediğiniz klibi veya videoyu istediğiniz bir uzantıya dönüştürme yaparak da indirebiliyorsunuz. Program YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, SevenLoad, MyVideo, videu ve ClipFish gibi daha bir çok video izleme sitedinden video indirebilirsiniz. Program Türkçe ve kullanımı oldukça basittir. HD olarak veya 4k video indirme programı olarak da kullanabilirsiniz. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki yardımcı araçları kullanabilirsiniz.
Devamı