Incomedia WebSite X5 Pro Türkçe v13.1.1.9 Full İndir

Incomedia WebSite X5 Türkçe Professional Full İndir


Profesyonel web sitesi hazırlama programı olan Incomedia WebSite X5 yazılımı ile kendinize bir blog, alışveriş sitesi, program indirme sitesi, firma sitesi, şirket sitesi, video izleme sitesi, yemek tarifi sitesi gibi aklınıza gelen bir çok siteyi yapabilirsiniz. Programı Türkçe olarak kullanmanız mümkün, tabi dilerseniz İngilizce, Arapça , Fransızca, Almanca, Rusça ve daha bir çok dilde kullanabilirsiniz. Kurulum esnasında dil seçenekleri geliyor ve dilediğiniz dili seçebiliyorsunuz.

Programın içerisindeki şablonlar sayesinde istediğiniz site şablonunu seçiyorsunuz ve zevkinize göre ekleme çıkarma düzenleme yapabiliyorsunuz. Program ile ürün satma alışveriş sitesi dahi yapabilirsiniz fakat programı iyi derecede kullanmasını bilmeniz gerekiyor. Programın kurulumu hakkında videolu anlatım yaptım, videoya bakarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulumdan sonra ve programı full yaptıktan sonra mutlaka programın internete erişimini anti virüs programı ile veya güvenlik duvarı ile engellemeniz gerekiyor. Aksi takdirde lisans uyarısı alabilirsiniz. Keygen işlemini yaparken mutlaka bilgisayarın internet bağlantısını kapatın. Aksi takdirde program full olmayacaktır. Serial kısmını geçtikten sonra Kilit açma kodu (Unlock Code) girerek programın full yapma olayını tamamlamış oluyorsunuz.
Devamı
WYSIWYG Web Builder v11.6.5 Türkçe + Portable Full

WYSIWYG Web Builder 11 Türkçe Full indir (Eklentili)


Programın Türkçe dil desteği mevcut. Eklenti paketi de dosya içerisinde var. Programı Türkçe olarak kullanmak için Buradaki dosyayı indirmeniz geremiyor.WYSIWYG Web Builder web tasarım programı ile web tasarım veya kodlama bilginiz olmadan da sayfalar hazırlayabilir veya bu web sayfalarını düzenleyebilirsiniz. WYSIWYG Web Builder web tasarım programında sürükle bırak özelliği de size zaman ve kolaylık sağlayacaktır. Programın bünyesinde bulunan hazır şablonlar ile kendi özgün sayfanızı da hazırlayabilirsiniz. Portable web site yapma programı arayanlar için ideal bir programdır.

WYSIWYG Web Builder 11 Web Tasarım Programı Full indir

Devamı
Sothink SWF Quicker v5.6 Build 40851 Full
Sothink SWF Quicker Full indir

SWF Flash banner yapma, SWF Flash logo yampa, SWF Flash reklam yapma programı olan Sothink SWF Quicker yazılımı ile web siteniz için veya herhangi bir web sayfasında yayınlamak üzere çalışma yapabilirsiniz. Programın içerisindeki şablonlar ve oluşturma sihirbazı ile zorluk çekmeden baner logo vb çalışmalar yapabileceksiniz. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki crack dosyasını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda gif yapma programı olarak da kullanabilirsiniz.

Programı full yapabilmeniz için, önce programı kurun, daha sonra programı tamamen kapatın ve crack klasörü içerisindeki crack dosyasını programın kurulu olduğu dizine atın ve diğer dosya ile değiştirin. Daha sonra programı açın ve full olarak kullanın. Yapamadığınız yer olur ise yorum kısmına yazıp yardım alabilirsiniz. Kolay indirebilmeniz için upterabit ve yandex linkleri eklendi.
Devamı
Banner Designer Pro v5.1.0.0 Full

Banner Designer Pro Full indir


Banner yapma programı olan Banner Designer Pro yazılımı ile banner tasarımı yapabilirsiniz. Banner Designer yazılımının İçersinde bulunan bolca şablonlar sayesinde çok kısa sürede kendi banner yada benzeri afişlerinizi oluşturabilirsiniz.
Devamı
HTML Düzenleme Programı - CoffeeCup HTML Editor

CoffeeCup HTML Editor 15.3 Build 797


HTML Düzenleme programı olarak kullanabileceğiniz güzel bir program. CoffeeCup HTML Editor ile web tasarım bilginizin olmasına gerek duymadan profesyonel ve dinamik web siteler ve arama motorları yapabilirsiniz. CoffeeCup HTML Editor kolay bir arayüze sahip olması sebebi ile herkesin kullanabileceği bir programdır.
Devamı
Artisteer 4.3.0.60745 Full İndir

Artisteer Full Ücretsiz İndir


Artiesser programı ile kendi web site temanızı oluşturabilirsiniz.Program joomla,drupal,wordpress,dotnetnuke skins ve blogger gibi bir çok altyapı desteklidir.Programdaki hazır şablonları kullanarak kendinize özgü temalar ortaya çıkarabilirsiniz.Programı çok iyi kullanan biriyseniz sıfırdan kendi temanızı bile tasarlama imkanınız var.Programı kullanarak yepyeni bir tema ortaya çıkarabilir veya varsayılan bir şablonu düzenleyerek kişiselleştirebilirsiniz.Programın dili Türkçe değildir,son çıkan versiyonun Türkçe'si olmadığı için ekleyemedik,çıktığında onu da sitemizden indirebilirsiniz.Programın içinde kurulum anlatımı mevcuttur.Sizde bir web tasarımcısı iseniz Artiesser programını mutlaka deneyin.
Adobe Muse CC 2014 v1.0.375 Full indir

Adobe Muse CC Full indir


Uygulama grafik tasarımcılarına, basılı yayıncılıkla ilgili tasarım yapanlara yönelik kod yazmadan web standartlarına uygun web siteleri tasarlamaya yarayan araç olup adobe air tabanlı olduğu için tüm işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışabilmektedir. Masaüstü ve mobil aygıtlar için tek bir kod satırı bile yazmadan web standartlarına uygun dinamik web siteleri oluşturup yayınlayın. Çok iyi bildiğiniz araçları ve yüzlerce web fontunu kullanarak özgürce tasarım yapın. Slayt gösterileri ve formlar gibi etkileşimler ekleyin ve daha fazlasını keşfedin. Linkler güncellendi.
Devamı
Adobe Muse CC 2014 1.0.375 ML Web Site Tasarım Programı

Adobe Muse CC 2014 Full indir


Adobe Muse CC 2014 full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Adobe Muse CC yazılımı ile, web tasarım bilginiz olmadan da web sayfaları yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirerek profesyonel sayfalar oluşturabilirsiniz. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisinden çıkan dll dosyasını programın kurulu olduğu dizine atmanız gerekiyor. Programı indirdikten sonra kurulum yapıp programı açmayın, açıksa da kapatın. Daha sonra dll dosyasını programın kurulu olduğu dizine atıp programı çalıştırın. Program full olmuştur.

Güncel web standartlarına uygun HTML web siteleri tasarlamak için hazırlanmış olan Adobe Muse kullanıma açıldı. Profesyonel ve tasarımsal açıdan güçlü web siteleri tasarlarken kod yazma mecburiyetini kaldırmayı amaçlayan yazılım, güçlü araçlarla tanıtıldı.Adobe AIR ortamında geliştirilen Muse, web site araçlarıyla tasarımsal açıdan kısıtlanmadan çalışmanızı sağlıyor. Hazırlanması kolay ve hızlı düzenlenebilir bir site haritasıyla web site tasarımına başlatan Adobe Muse, pek çok farklı tasarım alternatifine imkan sağlıyor. Muse günümüzün olmazsa olmazı haline gelen interaktif araçları unutmamış. Google Maps, sosyal medya butonları, beslemeler, slayt şovlar web sitelerine kolayca entegre edilebiliyor. Site tasarımını tamamladıktan sonra, dışarı aktararak dilediğiniz bir barındırma servisinden hizmet alabilir veya Adobe’un sunduğu ücretli barındırma servisinden yararlanabilirsiniz. Yeni linkler eklendi, hızlı bir şekilde download edebilirsiniz.


Adobe Muse CC 2014 0.1.30 Multilingual Web Site Tasarım Programı Full İndir

Devamı
WYSIWYG Web Builder Portable Türkçe v10 + v11

WYSIWYG Web Builder 10 + 11 Portable Türkçe indir


Web tasarım düzenleme programı olan WYSIWYG Web Builder 10 ve 11 versiyon numaralı yazılımının portable halidir. Kurulum gerektirmez, tıkla çalıştır mantığı ile çalışır. WYSIWYG Web Builder, hiç bir kod bilginiz olmadan web siteleri yapabilceğiniz yazılımlardan biridir. Sürükle bırak özelliği ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan program ile sizde html vb. kodlamaları bilmeden kendi sitelerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. Programın hem v10 hem de v11 sürümlerinin portable hali eklenmiştir.
LMSOFT Web Creator Pro v6.0.0.18 Final Full

LMSOFT Web Creator Pro Full indir


Web sitesi yapma oluşturma programı olan LMSOFT Web Creator Pro yazılımı içerisinde barındırmış olduğu materyaller sayesinde sizde kendi web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Program ile mobil aygıtlar ile uyumlu web siteleride yapmak mümkündür. Mobil uyumlu web sitesi yapma programı olarak da kullanabilirsiniz.
Devamı