8

WinRAR v5.90 Türkçe x86 x64 – Normal Kurulum

Dosya Yükle


WinRAR v5.71 Türkçe x86 x64 indir

WinRAR v5.90 Türkçe x86 x64 full indir

 

WinRAR Türkçe x86 x64 bit olarak, bilgisayarlar için kullanabileceğiniz son çıkan güncel sürümdür. Dosya sıkıştırma programı olan kullanılan Winrar yazılımı ile birden fazla olan dosyalarınızı tek dosya içerisinde barındırabilirsiniz. Keza klasörleri de tek bir dosya içerisinde tutabilirsiniz. Dosya arşivlemesi yaptığınızda, aynı zamanda dosya sıkıştırması da yapmış oluyorsunuz. Dosyanın uzantısına ve paketlenmesine göre daha az bir boyut elde etmeniz mümkün. Örneğin 1 Gb lık bir avi dosyası olduğunu düşünün ve bu yazılım ile sıkıştırma yaparak belki 100 mb’e düşürebilirsiniz. Programı full ve sınırsız olarak kullanabilmeniz için, öncelikle programı kurun daha sonra rarreg.key dosyasını programın kurulu olduğu dizine atın ve programı lisanslayın.

 

 

indirme linkleri

Turbobit.Net

DosyaYukle.Club

6 Mb

 

 

Winrar Lisanslama Full Yapma Resimli Anlatımı

İndirdiğiniz exe dosyasına çift tıklayın ve Çıkart yazan butona basın.

 

 Winrar adında bir klasör oluşacak. Bilgisayarınız 64 bit ise Winrar.5.80.exe isimli dosyayı çift tıklayın, eğer bilgisayarınız 32 bit ise wrar-32bit-580tr.exe isimli dosyayı çalıştırın, bilgisayarınız 64 bit ise winrar-64bit-580tr.exe dosyasını çalıştırın ve gelen ekranda “Yükle” yazan butona basın. Bilgisayarınızın kaç bit olduğunu bilmiyor iseniz “Bilgisayarın Kaç Bit Olduğunu Öğrenme” makalesine göz atınız.

 

 

Hiç bir ayar yapmadan tamam tuşuna basın. Eğer özel bir ayar yapacaksanız, seçeneklerde değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

Gelen ekranda yine Tamam tuşuna basın.

 

 

Gelen ekranda aşağıdaki gibi Winrar dosyası üzerinde sağ klik yapın ve dosya konumunu aç yazan seçeneğe tıklayın. Açılan pencereyi kaybetmeyin, diğer adımda lazım olacak.

 

 

Önceden indirip ve exe’den dışarı çıkardığınız winrar dosyalarının bulunduğu klasöre gelip rarreg.key yazan dosyası üzerinde sağ klik yapıp kopyala deyin. 

 

 

Dosya konumunu açtığınız klasör içerisinde boş bir yerde sağ klik yaparak yapıştır deyin.

 

 

Gelen seçeneğe evet ya da değiştir deyin.

 

 

Devam ya da Tamam deyin.

 

 

Winrar lisanslama ve full yapma işlemi tamamdır. Yapamadığınız bir kısım olur ise yorum yazarak destek alabilirsiniz.

Upgrade to Turbo

Cesur