0

WYSIWYG Web Builder Türkçe v14.4.0 + içerik Paketi

WYSIWYG Web Builder web editor

WYSIWYG Web Builder Full indir

*WYSIWYG Web Builder Full indir
*WYSIWYG Web Builder Kurulumu Resimli Anlatım
*WYSIWYG Web Builder Full Yapma
*WYSIWYG Web Builder Türkçe Yapma

 

WYSIWYG Web Builder full indir, Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir html editör programıdır. Web sitesi yapmak için kullanabileceğiniz ve içerisinde bir çok hazır şablon bulunan kullanışlı bir uygulamadır. WYSIWYG Web Builder programı ile kendinize kişisel bir web sitesi hazırlayabilir, şirketiniz için bir site hazırlayabilirsiniz. Sürükle bırak yöntemi ile nesneleri istediğiniz yere ekleyebilir ya da kaydırabilirsiniz. WYSIWYG Web Builder html düzenleme programı içerisinde bir çok araç gereç bulunmaktadır. Programın kurulumu ve full yapılışı hakkında resimli anlatım sayesinde programın kurulumunu, Türkçe yapılışı ve full yapılışını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Program Türkçe fakat %100 olarak Türkçe değil, gördüğüm kadarı ile %50 düzeylerinde Türkçeleştirme yapılmış. Kod yazmadan ve kod bilgisi olmadan web sitesi yapabileceğiniz bir programdır.

 

WYSIWYG Web Builder içerik resmi

WYSIWYG Web Builder ekran görüntüsü

WYSIWYG Web Builder Kurulumu Resimli Anlatım

Not: Programın kurulumuna başlamadan önce internet bağlantınızı kesmenizde fayda var. Kurulum ve full yapma işleminden sonra internet bağlantınızı aktif edebilirsiniz.

WYSIWYG Web Builder kurulumu resimli amlatım

WYSIWYG Web Builder

 

WYSIWYG Web Builder Full Yapma

Programın Türkçe Yapılışı

Programı Türkçe yapmak için, indirmiş olduğunuz dosya içerisindeki Türkçe Dil Dosyası klasörü içerisindeki turkish.lng dosyasını programın kurulu olduğu dizine kopyalayın. Daha sonra programı kapatıp açın. Türkçe olduğunuz göreceksiniz. Yalnız şöyle bir durum var, programın tamamı Türkçe olmuyor. Bir kısmı Türkçeleşiyor.

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

İndirme Linki 3

28,66 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur