OkayFreedom VPN Premium 1 Yıllık Yasal Lisans Kampanyası

OkayFreedom VPN Premium 1 Yıllık ÜCRETSİZ Yasal Lisans Kampanyası


OkayFreedom VPN Premium için 1 yıllık yasal lisans Kampanyasıdır. OkeyFreedon vpn size dünyadaki birçok ülkenin sunucularını kullandırarak şifreli VPN hizmeti sunar. Böylece IP adresinizi gizleyerek anonim olarak İnternette dolaşabilir, erişime kapatılmış birçok siteye giriş yapabilirsiniz. Açılan sayfaya mail adresinizi girin 1 yıllık kodunuz verdiğiniz mail adresine iletilecektir.
Eset Smart Security 9 - 6 Aylık Yasal Lisans Kampanyası

Eset Smart Security 9 - 6 Aylık Yasal Lisans Kampanyası


Eset Smart Security 9 için 3 Aylık Yasal Lisans Kampanyasıdır. Kampanyadan Yararlanmak için yapmanız gereken alt taraftaki kampanya linkine tıkladıktan sonra ulaşacağınız kampanya sayfasındaki boş alanlara gerekli bilgileri girerek işleminizi onaylayın. Kampanyadan aldığınız ücretsiz lisansınız 3 farklı cihazda da (Windows, Mac, Linux, Android) kullanılabilmektedir. Lisans alma işleminde Hotmail mail hesabına lisansın gelmemesi gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sebepten dolayı kampanya sayfasındaki mail bölümüne Gmail veya daha farklı bir mail hesabınızı yazarak lisans isteğinde bulunmanızı tavsiye ederiz. Kampanya 16.02.2016 tarihine kadar devam edecektir.
LastPass Premium - Parola Yöneticisi  6 Aylık Yasal Lisans Kampanyası

LastPass Premium - Parola Yöneticisi 6 Aylık Yasal Lisans Kampanyası


LastPass Premium - Parola Yöneticisi için 6 Aylık Yasal Lisans key alabileceğiniz tamamen ücretsiz bir kampanyadır. LastPass, web gezintisini daha kolay ve güvenli hale getiren bir parola yöneticisidir. Tüm şifrelerinizi tek bir yerde toplayabilen, kendi bilgisayarınızda ve çevrimiçi olarak diğer bilgisayarlarda kullanabileceğiniz kapsamlı bir şifre yönetici ve şifre doldurucudur. LastPass Premium ile şifrelerinizi kolayca organize edin ve güvenle saklayın…
Mega Downloader 1.7 Türkçe Full  Son Sürüm İndir

Mega Downloader 1.7 Türkçe Full Son Sürüm İndirSon zamanların oldukça kullanılan bulut tabanlı depolama alanı olan Mega.co.nz den hızlı ve sorunsuz veri indirmeye yarar. Bu program ile megadan indiremediğiniz büyük boyutlu içerikleri indirebilirsiniz ayrıcadevam ettirme özelliği sayesinde bilgisayarınızı kapatsanız veya programı kapatsanız dahi sonra sorunsuz indirmeniz kaldığı yerden devam edebilmektedir. Program sayesinde normal tarayıcı ile yükleme veya indirmeye göre çok çok daha fazla hız a kavuşabilirsiniz ...
Emsisoft Anti-Malware 10 Yasal Lisans Kampanyası

Emsisoft Anti-Malware 10 Yasal Lisans Kampanyası

Trojan, Dialer, Worms, Spyware gibi zararlı yazılımları tarayabileceğiniz Emsisoft Anti-Malware programı için düzenlenen bir yıllık yasal lisans kampanyasıdır.En iyi antivirüs programlarından olan Emsisoft Anti-Malware programını bu işlem ile 1 yıllık lisanslayabilirsiniz.Trojan, Worm, Keyloggerlar, Dialerlar ve Spyware/Adwareleri bilgisayarınızdan kaldırın.
Çift gerçek zamanlı koruma, imza taraması ve Malware-IDS (HIPS) ile birlikte. Aynı zamanda Rootkitlere karşı!
Extra: a-squared HiJackFree sistem analiz aracı ile birlikte!
Coolmuster Word to PDF Converter 30 Gün Yasal Lisans Kampanyası

Coolmuster Word to PDF Converter Yasal Lisans Kampanyası

Word belgelerini PDF formatına dönüştürebilen kaliteli bir programdır.Program için düzenlenen bu kampanya sayesinde sizde Coolmuster Word to PDF Converter lisansına sahip olabilirsiniz.Kampanya 30 gün sürecek ve 30 gün sonra sona erecektir.Bu programla Word belgelerinizi izinsiz değiştirilmesini önleyecek şekilde,PDF formatına dönüştürebilirsiniz.Kampanya bitmeden yararlanabilmeniz için kampanyayı sizlerle paylaşıyorum,iyi kullanımlar.
Bitdefender Total  Securty 2015 6 Aylık Yasal Lisans Kampanyası

Bitdefender Total Securty 2015 6 Aylık Yasal Lisans Kampanyası


Bitdefender Total Securty 2015 için 6 Aylık Yasal Lisans Kampanyasıdır. Bilindiği Üzere Bitdefender son zamanlar da oldukça çok rağbet gören çok güçlü bir Antivirüstür. Kampanyadan Yararlanmak için yapmanız gereken alt taraftaki kampanya linkine tıkladıktan sonra e-mail adresinizi girmeniz, 180 günlük keyiniz bir kaç dakika sonra e-mail adresinize gelecektir.


!!! ACELE EDİN KISA SÜRELİ BİR KAMPANYADIR !!!
Ashampoo Anti-Virus 2015 için 6 Aylık Ücretsiz Yasal Lisans Kampanyası

Ashampoo Anti-Virus 2015 için 6 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası


Ashampoo Anti-Virus 2015, ünlü Bitdefender motoruna sahip kaliteli bir Antivirüstür. Sizi tüm tehlikelerden koruyan program ayrıca Türkçe dil seçeneğinede sahiptir. Program sizi tüm tehditlerden korurken bunu kullanım özgürlüğünüzü kısıtlamadan ve arka planda sessizce çalışarak gerçekleştiriyor. Kampanyadan yararlanmak konudaki Kampanya linkine tıklayın ve açılan sayfada gerekli yere e-mail adresi girin. Kısa bir süre sonra mailinize bir oanylama linki gelecektir ona tıklayıp aktivasyonunuzu tamamlayın.Ashampoo Anti-Virus 2015 ile verilerinizi korurken hızınızı ve güvenliğinizi kaybetmeyin...
Ashampoo Burning Studio 2015 Yasal Lisans Kampanyası

Ashampoo Burning Studio 2015 için Yasal Lisans Kampanyası


Ashampoo Burning Studio 2015 için ömür boyu yasal lisans kampanyasıdır. CD, DVD ve Blu-ray disk yazdırabileceğiniz çok kaliteli bir programdır. Program Türkçe dil desteğine sahip olup kullanımı oldukça kolay olan bir arayüze sahiptir. Ses ve video dosyalarını hızlı bir şekilde diske yazdıran program, 720p ve 1080p video desteği sunuyor. DVD ve Blu-ray menüleri oluşturmak için entegre bir editörü olan programla kendi özel menülerinizi tasarlayabilirsiniz. Daha bir çok özelliğe sahip kaliteli bir yazılımdır.
Movavi Screen Capture Special Edition Yasal Lisans Kampanyası

Movavi Screen Capture Special Edition Yasal Lisans Kampanyası

Kaliteli bir ekran yakalama yazılımı olan Movavi Screen Capture Special Edition için düzenlenen yasal lisan kampanyasıdır.Programla video öğreticiler hazırlayabilir ve web kameranızdan görüntüler alabilirsiniz.Skype uygulamasında yaptığınız görüntülü görüsmeleri bu programla kaydedebilirsiniz.Program güçlü özelliklere sahip bir programdır.Program profosyonel video düzenlemeleri için tasarlanmıstır.Profosyonel görünümlü ekran kayıtları almak istiyorsanız bu program tam size göre.