4

Zemana AntiLogger Premium v2.74.204.150 Türkçe İndir

Dosya Yükle


Zemana AntiLogger Premium CoverZemana AntiLogger Premium Ücretsiz Türkçe İndir

Zemana AntiLogger Premium, sizi her türlü virüs tehlikesinden koruyacak güçlü bir yazılımdır. Saniyeler içinde bilgisayarınızdaki tüm virüslerden kurtulmak isterseniz sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Zemana AntiLogger ile  virüsleri, reklam yazılımlarını, truva atlarını, keylogger’ları, botları, solucanları saniyeler içinde kaldırabilir. Sizde  makalenin altında bulunan linklerden Zemana AntiLogger Premium  yazılımını tamamen ücretsiz bir şekilde full özellikleri ile sahip olabilirsiniz.

Zemana AntiLogger Premium image

 

Zemana AntiLogger, Bulut tabanlı olması sayesinde  pratik ve hızlı kullanım sağlar. Sizi anlık olarak korumaktan asla ödün vermezken asla bilgisayarınızda yavaşlatmaya neden olmaz. Türkçe kolay arayüzü ile oldukça kullanışlıdır. Yerli bir firma tarafından geliştirilen ve kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir programdır. Sizinde virüslerle başınız dertte ise deneyin saniyeler içinde bilgisayarınız temizleyebilirsiniz.

Bilgisayarınıza bulaşan bir keylogger var ise Zemana AntiLogger keylogger’ın şifrelerinizi ve yazdıklarınızı kayıt etmesini engeller. Birileri kameranızı uzaktan açmaya çalışır ise yine bu güvenlik yazılımı engeller. Birileri bilgisayarınıza trojan bulaştırmış ise ve ekranınızı izlemek isterse bu yazılım yine engelleme yaparak gizliliğinizi korur. Program tek başına bir anti virüs yazılımı  değildir. Bilgisayarınızda haricen mutlaka bir antivirus yazılımı bulundurunuz.

Programı Full Yapmak İçin

Yazılımı full ve sınırsız olarak kullanabilmeniz için öncelikle programı kurun ve çalıştırmayın, kendiliğinden çalışır ise kapatın veya çıkış yapın. Patch klasöründe bulunan Stop service.bat dosyasını sağ klik yaparak yönetici olarak çalıştırın. Ardından Zemana AntiMalware & AntiLogger 2.xx Patch V5.exe isimli patch dosyasını yine sağ klik yaparak yönetici olarak çalıştırıp patch yapın. Serial isterse sallama bir serial girin (AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gibi).

 

İşlevler / Sürümler AntiMalware Ücretsiz AntiMalware Premium AntiLogger Premium
Bulut Tabanlı  Virüs Tarayıcısı
Gelişmiş Tehdit Tespiti
Rootkit ve Bootkit koruması
Tarayıcıları istenmeyen uzantılardan temizleme
Diğer antivirüslerle uyumluluk
Bilinmeyen tehditlere karşı proaktif koruma.
Türkçe dahil bir çok dil desteği
Zamanlanmış antivirüs taraması
Gerçek zamanlı koruma
Pandora Gerçek Zamanlı Sandbox Teknolojisi
Dosya İtibar Servisi
Öncelikli güncellemeler
Kişisel veri koruması
Taşınabilir sürüm

 

indirme linkleri

Turbobit.Net

DosyaYukle.Club

6 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Upgrade to Turbo

Paydos

İSTANBUL